Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 300 E Easy
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ

Робот-газонокосарка від компанії AL-KO Robolinho 300E виготовлена в Австрії, а розроблена в Німеччині, що гарантує їй високу якість та тривалий термін експлуатації. Це повністю автономний апарат, який керується за допомогою ручного програмування клавішами на корпусі апарата. Керувати даним агрегатом досить просто, все інтуїтивно зрозуміло і просто, підказки на дисплеї полегшать вибір варіантів роботи, висоту скошування, місце стрижки тощо. Базова станція-заряджання досить швидко встановлюється на ділянці. Пляма обслуговування легко формується за допомогою обмежувального кабелю та фіксуючих кіл - вам досить просто окреслити зону косовиці трави кабелем і робот не вийде за ці межі.
Вам більше не знадобиться встановлення селевого шлюзу або електронного ключа захисту. Невелика, компактна і спритна газонокосарка приведе зелений лужок у порядок, використовуючи інтелектуальне управління «Розумний сад». Газонокосарка-робот Robolinho 300E працює, поки ви насолоджуєтеся відпочинком на природі.
Основні характеристики газонокосарки AL-KO Robolinho 300E
- Продуктивність. Апарат не створює багато шуму під час роботи, показник не перевищує 60 дБ. Електричний двигун 2,2 Ач/18V, живиться від літій-іонної батареї. Все це дозволяє використовувати пристрій у нічний час, вихідні або у святкові дні не турбуючи оточуючих.
- Площа скошування. Просто працює на місцевості з ухилом у 30%. Площа ділянки може становити до 300 кв. При цьому ширина захвату близько 20 см. Висоту можна встановлювати самостійно в межах від 25 мм до 55 мм.
- Безпека. У комплекті з газонокосаркою-роботом ви отримаєте кабель для обмеження та фіксуючі кілки. Корпус обладнано датчиками безпеки. Вони надійно захищають пристрій від перешкод, дозволяючи йому обходити їх.
- Маневреність. Невелика вага і габарити пристрою допомагають підстригати траву навіть у важкодоступних місцях. Агрегат здатний оминати будь-які перешкоди, наприклад, дерева або великі чагарники.
Особливості моделі AL-KO Robolinho 300E:
Тривалий термін експлуатації
Довговічні елементи та вдосконалені технології роблять апарат надійним помічником у щоденному догляді за вашим газоном.
Унікальна система косіння
Ідеальний зріз забезпечують ножі вдвічі довші за звичайні. Після скошування трава, подрібнена в корпусі, потрапляє на газон, як органічне добриво.
Сенсорна технологія
Датчики, які встановлені на корпусі апарата, допомагають убезпечити не тільки сам пристрій, а й ваших дітей або тварин.
Простота використання
Ручне програмування не викликає особливих труднощів і дозволить гнучко налаштувати робота на ефективну роботу. Є можливість налаштування кожного дня тижня по пару діапазонів часу
Екологічність
Завдяки використанню літій-іонного акумулятора, апарат екологічно безпечний, адже він не викидає у навколишнє середовище шкідливих речовин під час роботи.
Дизайн
Спеціальний глибокий малюнок, нанесений на протектори гумових коліс, забезпечує максимальне з'єднання з ґрунтом та маневреність навіть при нахилі землі.

Ми є офіційними представниками компанії AL-KO в Україні та гарантуємо високу якість продукції від виробника. Купуючи цей товар, ви отримуєте безкоштовну доставку по всій території України.
Для мешканців Києва та Київської області за бажанням, може бути проведено монтаж, комплексне встановлення та підключення всього обладнання, за наявності спеціального пакету «Все включено», ціна якого доступна абсолютно всім. Таким чином, вам не доведеться прикладати зайвих зусиль і ви зможете відразу запустити газонокосарку-робот Robolinho 300E в роботу.
Комплектація AL-KO Robolinho 300E:
- Газонокосарка-робот
- Зарядна станція
- Кабель (130 м)
- Кілки для фіксації кабелю на землі (90 штук)
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
 
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 300 м2/до 30% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,2 А/ч / 18 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 20 см |
| Висота стрижки газону | 25-55 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 45 минут/45 минут |
| Налаштування | Ручні, на корпусі |
| Точки початку роботи | Произвольные |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція, 90 кілків, 130 м проводу |
| Вага | 7,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






