Бензинова газонокосарка AL-KO 4.60 SP-S Easy
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Газонокосарка Easy 4.6 SP-S відрізняється чудовим співвідношенням ціни та якості. Завдяки своїй надійності та багатій комплектації бензинова газонокосарка Easy 4.6 SP-S полегшить роботу в домашньому саду. Аеродинамічний корпус із листової сталі спрощує уловлювання трави, а також забезпечує тривалий термін служби бензинової газонокосарки.
Завдяки ширині захвату 46 см бензинова газонокосарка забезпечує легкий та зручний процес косіння. Газонокосарка має 7 ступенів регулювання висоти зрізу трави, що відбувається центрально за допомогою ручки в діапазоні від 30 до 75 мм. Це дозволить максимально підігнати умови зрізання трави до Ваших особистих вимог.
Двигун легко запускається та підходить для косіння газонів площею до 1400 квадратних метрів. Крім того, завдяки ергономічній формі рукояті та силовому задньому приводу, що економить надмірні зусилля, підвищується комфорт при роботі з нею.
Аеродинамічний корпус з листової сталі дозволяє досягти оптимальних результатів уловлювання скошеної трави. Завдяки цьому не потрібно занадто часто чистити кошик-збірник об'ємом 60 л, виготовлений із тканинного матеріалу. До того ж, він не займає багато місця при зберіганні.
Технічні характеристики бензинової газонокосарки Easy 4.6 SP-S
- Центральне регулювання висоти зрізу за допомогою ручки
- Оптимальні характеристики косіння та збирання трави завдяки аеродинамічному корпусу
- Рукати ергономічної форми для роботи без зайвих зусиль
- Колеса розміру XL, які сприяють легкому пересуванню
- 1-ступінчастий задній привід
Особливості моделі AL-KO Easy 4.6 SP-S:
Матеріали високої якості
Газонокосарка виготовлена з високоякісних матеріалів для максимального терміну експлуатації пристрою.
Ніяких дротів
Завдяки використанню бензинового двигуна, працювати можна на відстані від електромережі, а також не потрібно піклуватися про зарядку акумулятора.
Стрижка газону
Семипозиційний перемикач висоти стрижки дозволяє регулювати товщину газону в діапазоні від 30 до 75 см.
Травозбірник
Мішок для збору трави виготовлений з тканини та легко очищається від скошеної трави та має об'єм 60 літрів.
Зручна система керування
На ручці, що регулюється по висоті, розташовані всі органи управління газонокосаркою, що дозволяє не відволікатися під час роботи.
Прохідність
Завдяки переднім колесам діаметром 200 мм та заднім з діаметром 250 мм, а також задньому приводу, газонокосарка має підвищену прохідність і підходить для сильно зарослих ділянок.
Цей сайт як офіційний дилер компанії AL-KO в Україні гарантує якість товару. Здійснюємо його відправлення по всій Україні абсолютно безкоштовно! Ви можете замовити у менеджера адресну доставку на будь-яку адресу або поштове відділення будь-якого населеного пункту України, такі як Хмельницький, Львів, Київ, Одеса, Херсон або Харків.
Комплектація AL-KO Easy 4.6 SP-S:
- Бензинова газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Зручна упаковка для транспортування та зберігання виробу
- Гарантійний талон
Країна реєстрації бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 1400 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 2,7 к.с., AL-KO Tech 140 |
| Легкий старт | Ні. Стандартний запуск |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 30-75 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/250 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканевый |
| Ємність травосбірника | 60 л |
| Індикатор заповнення травозбірника | Немає |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 32,0 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 90 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






