Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 46.9 Li SP Energy Flex (без АКБ і зарядного)
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ, AKKU ТЕХНІКА, Акумуляторна техніка AL-KO Energy Flex 36Volt (на АКБ AL-KO, потужна серія)
Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 46.9 Li SP призначена для догляду за газоном на присадибних територіях, біля заміських будинків, на спортивних та рекреаційних майданчиках. Ідеально підходить для ефективного скошування трави на ділянках площею до 500 м² без прив’язки до електромережі.
Принцип роботи базується на дії потужного електродвигуна, який живиться від літій-іонного акумулятора напругою 36 В. Завдяки задньому приводу та широкому ножу шириною 46 см, пристрій швидко і рівномірно скошує траву з подальшим збором її у травозбірник на 60 літрів.
Основні переваги акумуляторної газонокосарки AL-KO Moweo 46.9 Li SP:
- AL-KO Moweo 46.9 Li SP — повністю автономна, мобільна та бездротова газонокосарка.
- Не потребує пального, має низький рівень шуму та вібрацій.
- талевий корпус гарантує довговічність і захист від механічних пошкоджень.
- Централізоване регулювання висоти скошування у 7 положеннях (від 25 до 75 мм).
- Великий 60-літровий кошик мінімізує зупинки для очищення.
- Ергономічна ручка регулюється по висоті та складається для зручного зберігання.
- Інтуїтивно зрозуміле керування забезпечує простоту в роботі.
- Задній привід і великі колеса — для відмінної прохідності на будь-якому рельєфі.
Газонокосарка оснащена потужним ротором з шириною захвату 46 см та високопродуктивним мотором, що забезпечує якісний результат за короткий час. Вага агрегата — 26 кг, а система запуску – електрична, з простим керуванням на корпусі.
На ринку AL-KO Moweo 46.9 Li SP виділяється збалансованістю функціональності, автономності та зручності. На відміну від багатьох аналогів, вона поєднує у собі міцну сталеву конструкцію, продуману ергономіку та високу маневреність.
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Акумуляторна |
| Серія |
Energy Flex 36Volt |
| Рекомендована площа | до 650 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі, Energy Flex 36 Вольт |
| Зарядний пристрій у комплектації | Зарядне не входить до комплектації |
| Акумуляторна батарея | Аккумулятор не входит в комплектацию |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
3inONE Кошение, сбор и мульчирование |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 25-75 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид | Немає |
| Час кошення/Час зарядки | Зависит от аккумуляторов |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/280 мм |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканевый |
| Ємність травосбірника | 60 л |
| Індикатор заповнення травозбірника | Немає |
| СЕРВІСНІ | |
| Сумісний зарядний пристрій | Базове зарядне 40V/3A Energy Flex 40Volt |
| Сумісний акумулятор |
АКБ для роботи 40V/4Ah Energy Flex, АКБ для роботи 40V/5Ah Energy Flex, АКБ для работы 40V/8Ah Energy Flex |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 26 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 88 × 58 × 49 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






