Газонокосарка бензинова AL-KO 5.10 SP-S Easy
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Газонокосарка AL-KO EASY 5.1 SP-S з бензиновим двигуном відрізняється простотою та зручністю керування. Відмінне співвідношення ціни та якості у поєднанні з надійною технологією, яка значно полегшує процес догляду за зеленим газоном. Аеродинамічна конструкція корпусу з листової сталі спрощує збирання трави та забезпечує довгий термін експлуатації.
Основні характеристики газонокосарки AL-KO EASY 5.1 SP-S
- Продуктивність. Двигун, який легко запускається в роботу, потужністю 2,5 кВт, що достатньо для того, щоб упорядкувати понад 1800 кв.м. зеленого газону
- Функція 4в1. Агрегат поєднує в собі чотири різноманітні функції – косіння, мульчування, збирання та викид трави на бік
- Параметри косіння. Ширина косіння за один прохід становить 51 см, що гарантує швидку стрижку трави на великій площі за короткий час. Висота регулюється централізовано, має 7 положень у діапазоні 25-75 мм.
- Зручність переміщення. Привід пристрою, який має одну швидкість і колеса середнього розміру, допомагають пересуватися по поверхні ґрунту без особливих зусиль.
- Травозбірник. Вам не доведеться часто випорожнювати бак, оскільки його об'єм дорівнює 60 л
Особливості моделі AL-KO EASY 5.1 SP-S:
Тривалий термін експлуатації

Листова сталь, з якої виготовлений корпус апарата допомагає досягати оптимальних результатів при косінні, а також значно продовжує термін експлуатації пристрою.
Зручність пересування

Невелика вага 31,8 кг, колеса розміром 200/250 мм та наявність силового заднього приводу роблять агрегат максимально маневреним та легким у переміщенні.
Незалежність

Бензиновий двигун повністю дозволить вам відчути всю свободу переміщень. Вам більше не потрібно прив'язуватися до джерела постійної напруги або стежити за довгим кабелем.
Комфорт

Ергономічна форма ручки допомагає зробити роботу більш комфортною для оператора.
Функція 4в1

Модель має чотири основні функції - косить траву, мульчує, збирає в травозбірник і скидає.
Обслуговування

Якісні деталі та матеріали не потребують спеціального догляду та частого технічного обслуговування.
Ми як офіційний дилер компанії AL-KO В Україні гарантуємо якість товару. Ви можете оформити адресну доставку або поштове відділення, будь-якого зручного для вас перевізника абсолютно безкоштовно в будь-який населений пункт.
Комплектація AL-KO EASY 5.1 SP-S
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 1800 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 3,1 к.с., AL-KO Tech 160 |
| Легкий старт | Ні. Стандартний запуск |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
4inONE Кошение, сбор, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 51 см |
| Висота стрижки газону | 25-75 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид |
Бічний викид Швидке скошування великих площ |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/250 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканевый |
| Ємність травосбірника | 60 л |
| Індикатор заповнення травозбірника | Немає |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 31,8 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 98 × 58 × 43 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






