Електрична газонокосарка AL-KO 38.2 E Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ
Електрична газонокосарка AL-KO 38.2 E Comfort - це газонокосарка з потужністю 1600 Вт. Вона є ідеальною для підтримки газонів невеликого розміру, площею до 600 квадратних метрів.

Особливості електричної газонокосарки AL-KO 38.2 E Comfort
- Зручна електрогазонокосарка з 3 основними функціями: скошування, збирання, мульчування.
- Ширина робочої зони 38 см.
- Газонокосарка оснащена легким, міцним корпусом із високоякісного пластику.
- Висоту скошування можна регулювати в 6 положеннях (від 20 до 75 мм).
- Вбудований травозбірник має об'єм 45 літрів.
- Зручна рукоятка, збирання та вивезення трави стає більш швидким і легким.
- Особливою турботою має різак - це міцний та якісний ніж AL-KO Highlift з підйомом, який забезпечує відмінне скошення трави та підходить для всіх типів газонів.
Також, газонокосарка оснащена функцією мульчування, яка перетворює траву на натуральне добриво для вашого газону. Конструкція газонокосарки оснащена шарнірною рукояткою для зручнішого використання та зберігання. Вага газонокосарки становить 15,4 кг, що є не надто великим та впорядкованим у якісному апараті.
Скошування близько до краю

Спеціальна форма корпусу, в якій колеса не стирчать із боків, дає змогу безперешкодно підстригати газон вздовж кам’яних огорож і стін.
Ергономічні перемикачі

Наші моделі Comfort оснащені нещодавно розробленим подвійним ручним перемикачем, який встановлює нові стандарти щодо ергономіки, безпеки та комфорту водіння.
Складна конструкція

Сконструйовані таким чином, що рукоятку можна повністю скласти і перемістити для оптимального зберігання. Крім того, можна розмістити вертикально, щоб мінімізувати простір для зберігання та легко чистити корпус.
Мульчування за бажанням

Оснащена клином для мульчування, який можна використовувати швидко й просто без інструментів. При цьому подрібнена зрізана трава залишається на газоні в якості природного добрива.
Міцна і легка

Містить продуманий травозбірник із тканини з жорсткою кришкою і додатковою петлею для більш легкого і ретельного спорожнення.
Просте транспортування

Завдяки міцній ергономічній ручці для перенесення газонокосарки можна легко переносити та транспортувати.
Модель AL-KO 38.2 E Comfort відрізняється високою продуктивністю, тривалою життєвістю та хорошими оглядовими властивостями, що робить її ідеальною для регулярного догляду за газоном.
Комплектація AL-KO 38.2 E Comfort:
- Газонокосарка
- Инструкція українською або російською мовою
- Упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна походження бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Електрична |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 500 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Електричний, 1,6 кВт, AL-KO |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
3inONE Кошение, сбор и мульчирование |
| Робоча ширина газонокосарки | 38 см |
| Висота стрижки газону | 20-75 мм, 6-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид | Немає |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Поліпропілен |
| Колеса: передні/задні | 155/220 мм |
| Ручка на корпусі |
Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косарку легко переносити однією рукою |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканинно-пластиковий |
| Ємність травосбірника | 45 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 15,4 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 56 × 52 × 43 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






