Механічна газонокосарка AL-KO RazorCut 38.1 HM Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ
Газонокосарка механічна AL-KO RazorCut 38.1 HM з плавною різкою травою завдяки унікальній безконтактній технології шпинделя ідеально підходить для косіння трави на ділянках, площею близько 250 кв.м. Система з 5 ножів для ідеального зрізу, перетворить ваш газон на англійське поле для гри в гольф. Абсолютна свобода переміщення не залежить від довжини кабелю чи кількості палива у баку. Ваш газон тепер завжди буде доглянутим та красивим!
Основні характеристики газонокосарка AL-KO RazorCut 28.1 HM
- Продуктивність. За допомогою спеціального косилкового шпинделя на 5 ножів, чотирьох зверху та одного знизу, що не стикаються між собою, стрижка відбувається точно і рівномірно, як ножицями.
- Висота та ширина косіння. Висота стрижки регулюється 4 положеннями в межах від 14 до 35 мм, ширина становить 38 см.
- Травозбірник. Кошик для збору трави об'ємом на 50 л доступний як додаткова опція
- Маневреність. Одинаковий діаметр коліс спереду і ззаду 220 мм, дозволяє пристрою бути максимально маневреним і легко переміщатися нерівною місцевістю
- Компактність. Невелика вага апарата 7,8 кг не займає багато місця у вашому господарському блоці, проте ідеально підходить для власників невеликих зелених ділянок
- Комфорт. На пластиковій ручці ергономічної форми розташована верхня направляюча для зручності керування апаратом
Особливості моделі AL-KO RazorCut 28.1 HM:
Матеріали

Компанія Алко використовує лише матеріали високої якості. Вони гарантують тривалий термін служби.
Простота використання

Відсутність двигуна та бензобака, незалежність від довжини кабелю та заряду акумулятора – роблять роботу з пристроєм простою та безпечною.
Незалежність

Апарат працює повністю автономно, незалежно від наявності електрики в мережі або палива в баку.
Зручність

Ви можете працювати в будь-який зручний для вас час, адже газонокосарка механічна і не видає шуму.
Безпека

Гумовий бампер захищає обладнання від подряпин, ударів та будь-яких інших механічних пошкоджень.
Унікальна система

Наш інтернет-магазин є офіційним дилером компанії AL-KO в Україні. Ми гарантуємо якість товару та безкоштовну доставку до будь-якого населеного пункту, починаючи від великих міст –Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків та закінчуючи маленькими селами. Також ви можете оформити послугу адресної доставки.
Комплектація AL-KO RazorCut 28.1 HM:
- Газонокосарка механічна
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Механічна |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 250 м2 |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 38 см |
| Висота стрижки газону | 14-35 мм, 4-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Вісь колеса |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 220 мм |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній (замовляйте окремо) |
| Ємність травосбірника | 40 л (купляється окремо) |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 7,8 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 63 × 42 × 24 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






