Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 500 W Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
Газонокосарка-робот від компанії AL-KO Robolinho 500W це повністю автоматизований пристрій, керування яким відбувається за допомогою спеціального програмного додатку AL-KO in Touch через WiFi. Більше немає потреби встановлювати мережевий шлюз та електронний ключ захисту. Невеликий, компактний і спритний помічник доглядає ваш газон за допомогою інтелектуального підключення «Розумний сад» – поки ви відпочиваєте!

Розроблена провідними інженерами Німеччини та виготовлена фахівцями високого профілю в Австрії – вона відповідає найвищим вимогам європейських стандартів. Газонокосарка-робот Robolinho 500W не залишить байдужими навіть для найвишуканіших клієнтів нашого інтернет-магазину.
Основні характеристики газонокосарки AL-KO Robolinho 500W
- Продуктивність. Пристрій працює практично безшумно (60 дБ) завдяки встановленому електричному двигуну 2,5 Ач/20V, який отримує енергію від силового довговічного літій-іонного акумулятора. Це означає, що дана модель може працювати навіть уночі або у святкові дні.
- Площа скошування. Спеціально розроблена технологія руху забезпечує ефективний догляд для газону площею до 500 кв.м. при ширині захвату 20 см та регульованій висоті від 25 до 55 мм. Пристрій легко долає перешкоди у вигляді дерев або нахилів під кутом 45 градусів
- Безпека. В комплект входять обмежувальний кабель довжиною 100 м та колья для його фіксації на землі в кількості 90 штук. Корпус обладнаний датчиками безпеки, які захищають від можливих травм та крадіжки.
- Маневреність. Завдяки своїм невеликим габаритам та вазі, пристрій може підстригати важкодоступні та важко прохідні ділянки шириною від 60 см
Особливості моделі AL-KO Robolinho 500W:
Матеріали високої якості
Якісні матеріали, міцні складові, спеціально підігнані кріплення, датчики безпеки та вдосконалена технологія роблять апарат надійним супутником та помічником для щоденного догляду за вашим газоном.
Унікальна система стрижки
Розроблена компанією AL-KO технологія розрізання за допомогою подвійних ножів DCS (Double-Cut-System) забезпечує ідеальний зріз. Скошена трава додатково подрібнюється у корпусі та повертається на газон, як добриво.
Сенсорна технологія
Встановлені датчики призначені для максимально безпечної роботи не лише самого пристрою, а й як захист від травм для тварин або дітей.
Простота використання
Встановлення програми, розміщення обмежень та запуск у роботу не спричинять особливих труднощів навіть у людей похилого віку. Все керування роботою здійснюється через домашню систему WiFi або інтелектуальну систему Amazon Alexa.
Екологічність
За рахунок використання літій-іонної батареї як основного джерела живлення пристрій не викидає в навколишнє середовище шкідливих речовин і є повністю екологічно безпечним.
Дизайн
Унікальний дизайн газонокосарки-робота від ТМ Алко Robolinho 500W роблять цей пристрій не тільки надійним поморником та стильним аксесуаром для вашого зеленого газону.

Оскільки ми є офіційними дилерами компанії AL-KO в Україні, то для мешканців Києва та області можемо провести комплексне встановлення, монтаж та підключення пристрою. Наявність спеціального пакету "Все включено" за доступною ціною проведе всі необхідні роботи для запуску газонокосарки-робота. Таким чином, ви як наш клієнт не прикладатимете жодних зайвих зусиль і відразу після покупки зможете насолоджуватися вільним часом для повноцінного відпочинку на природі.
Безкоштовне відправлення товару з офіційною гарантією якості здійснюється по всій території України. Ви можете оформити адресну доставку до будь-якого населеного пункту та великого мегаполісу (Львів, Харків, Херсон, Одесу, Дніпро).
Комплектація AL-KO Robolinho 500W:
- Газонокосарка-робот
- Кабель (100 м)
- Кілки, що фіксують кабель на землі (90 штук)
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
Інструкція AL-KO Robolinho 500W

| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 500 м2/до 45% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,5 А/ч / 20 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 20 см |
| Висота стрижки газону | 25-55 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 55 минут/50 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 3 точки |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція, 90 кілків, 130 м проводу |
| Вага | 7,6 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






