Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 1423 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 1423 W - це автоматична газонокосарка, яка може використовуватися для підтримки газонів до розміру 1400 м².
Особливості газонокосарки робота AL-KO Robolinho 1423 W
- Вона оснащена акумулятором Li-Ion потужністю 5,0 А/год / 25,2 В.
- Забезпечує час роботи до 140 хвилин після повної зарядки, що займає близько 90 хвилин. Також є функція автоматичного повернення на зарядний майданчик.
- Ширина скошування газонокосарки-робота становить 23 см.
- Пристрій з легкістю долає перешкоди у вигляді дерев або нахилів під кутом 45 градусів без додаткового налаштування, і підходить для проїзду по вузьким ділянкам шириною до 60 см.
- Ріжуча система має 4 подвійні леза з високоякісної сталі, які обрізають траву максимально рівномірно на висоту від 22 до 55 мм.
- Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 1423 W має можливість встановлення другої базової станції, а також може починати косити з шести різних точок, забезпечуючи ефективність косіння.
- Вона також оснащена вбудованим датчиком дощу, який дозволяє уникнути косіння під час дощу для захисту газону та газонокосарки.
- Працює практично безшумно – 60 дБ, тому вона не створить жодного шуму, який може турбувати оточуючих.
Ще одна корисна функція - це можливість підключення до WiFi, що дає можливість керувати та контролювати роботу газонокосарки-робота за допомогою програми AL-KO inTouch через Wi-Fi.
Також газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 1423 W має функцію ECO, що дозволяє зменшити споживання енергії під час косіння газону. За рахунок використання літій-іонної батареї як основного джерела живлення пристрій не викидає в навколишнє середовище шкідливих речовин і є повністю екологічно безпечним.
Ця модель газонокосарки-робота також оснащена вбудованою сенсорною системою безпеки, яка дозволяє їй автоматично зупинитися при виявленні людей або тварин у зоні дії. Це захистить від можливих травм та крадіжки.
Завдяки своїй точності та швидкості, газонокосарка-робот може забезпечити рівномірну та якісну стрижку всього газону, що зробить ваш газон більш красивим. Robolinho 1423 W є відмінним вибором для тих, хто шукає надійний та ефективний спосіб догляду за газоном, можна сміливо сказати, що цей пристрій удосконалив городництво.


| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Серія |
Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Рекомендована площа | до 1400 м2/до 45% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 5,0 А/ч / 25,2 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 23 см |
| Висота стрижки газону | 22-25 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 140 минут/ 90 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 6 точек |
| Датчик дождя | Есть датчик дождя |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






