Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 350 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 350 W є автономною моделлю, яка дозволяє мешканцям дачних ділянок, заміських будинків та інших невеликих приміщень автоматично підстригати газон без присутності людини. Це повністю автоматизований пристрій, керування яким відбувається за допомогою спеціальної програмної програми AL-KO in Touch через WiFi.

Характеристики газонокосарки-робота AL-KO Robolinho 350 W:
- Продуктивність. Пристрій працює практично безшумно (60 дБ) – це означає, що дана модель може працювати навіть уночі та під час відпочинку. Працює за допомогою літій-іонного акумулятора 2,5 Ач/20V.
- Площа скошування. Спеціально розроблена технологія руху забезпечує ефективний догляд газону площею до 350 м2. при ширині захвату 20 см та регульованій висоті від 25 до 55 мм. Пристрій з легкістю долає перешкоди у вигляді дерев або нахилів під кутом 30 градусів.
- Безпека. В комплект входять обмежувальний кабель довжиною 100 м та колья для його фіксації на землі в кількості 90 штук. Корпус обладнаний датчиками безпеки, які захищають від можливих травм та крадіжки.
- Маневреність. Завдяки своїм невеликим габаритам, пристрій може підстригати важкодоступні та важко прохідні ділянки шириною від 60 см без додаткових налаштувань.
- Комфорт. За допомогою програми AL-KO inTouch можна керувати газонокосаркою на відстані, що підвищує комфорт управління та спостереження за роботом.
Дана модель AL-KO Robolinho 350 W зручна у використанні тим, що швидко заряджається - час зарядки 45 хв. Крім того, час косіння у робота - 45 хв.
Ця модель газонокосарки-робота також оснащена вбудованою сенсорною системою безпеки, яка дозволяє автоматично зупинитися при виявленні людей або тварин у зоні дії. Якщо газонокосарка-робот живиться від акумулятора і він розряджається, вона автоматично повертається до станції зарядки.
У комплекті поставки газонокосарки-робота AL-KO Robolinho 350 W передбачені: газонокосарка, станція зарядки, кабель живлення, коли фіксують на землі (90 штук), посібник з експлуатації.
Газонокосарка-робот ROBOLINHO 350 дуже легка та компактна, що полегшує її транспортування та зберігання. Її можна програмувати для роботи у зручний для вас час, а також керувати нею за допомогою спеціальної програми на смартфоні.

ROBOLINHO 350 W - це ідеальний вибір для тих, хто хоче заощадити час та зменшити витрати на догляд за газоном, не втрачаючи якості косіння.

| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Рекомендована площа | до 350 м2/до 30% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,5 А/ч / 20 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 20 см |
| Висота стрижки газону | 25-55 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 45 минут/45 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | Автоматические |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція, 90 кілків, 100 м проводу |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






