Газонокосарка-робот Solo by AL-KO Robolinho 450 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
ROBOLINHO 450 W SOLO BY AL-KO - це автоматичний роботизований газонокосарка, який був розроблений компанією AL-KO для догляду за газонами. Ця модель обладнана двигуном 450 Вт, який забезпечує ефективну роботу навіть на великих ділянках газону.

ROBOLINHO 450 W SOLO BY AL-KO оснащений подвійними різальними ножами, які забезпечують точну та рівномірну стрижку газону. Робот може працювати як у сухих, так і у вологих умовах і може працювати в нічний час.
Цей газонокосарка має датчики безпеки, які можуть виявити будь-які перешкоди на своєму шляху, такі як каміння або дерева, і зупинять робота, щоб уникнути пошкодження самого робота або навколишніх об'єктів.
Особливості моделі AL-KO Robolinho 450W:
Матеріали високої якості
Якісні матеріали, міцні складові, спеціально підігнані кріплення, датчики безпеки та вдосконалена технологія роблять апарат надійним супутником та помічником для щоденного догляду за вашим газоном.
Унікальна система стрижки
Розроблена компанією AL-KO технологія розрізання за допомогою подвійних ножів DCS (Double-Cut-System) забезпечує ідеальний зріз. Скошена трава додатково подрібнюється у корпусі та повертається на газон, як добриво.
Сенсорна технологія
Встановлені датчики призначені для максимально безпечної роботи не лише самого пристрою, а й як захист від травм для тварин або дітей.
Простота використання
Встановлення програми, розміщення обмежень та запуск у роботу не спричинять особливих труднощів навіть у людей похилого віку. Все керування роботою здійснюється через домашню систему WiFi або інтелектуальну систему Amazon Alexa.
Екологічність
За рахунок використання літій-іонної батареї як основного джерела живлення пристрій не викидає в навколишнє середовище шкідливих речовин і є повністю екологічно безпечним.
Дизайн
Унікальний дизайн газонокосарки-робота від ТМ Алко Robolinho 450W роблять цей пристрій не тільки надійним поморником та стильним аксесуаром для вашого зеленого газону.
Основні характеристики для Газонокосарки-робот AL-KO Robolinho 450 W Solo
- Ширина стрижки: 20 см
- Висота стрижки: 25-55 мм
- Час роботи: до 50 хвилин
- Можливість встановлення графіка роботи та управління через додаток

ROBOLINHO 450 W SOLO BY AL-KO може бути керованим через програму на смартфоні або планшеті, а також має можливість встановлення графіка роботи, щоб робот міг косити газон у певний час.

| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Серія |
Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Рекомендована площа | до 450 м2/до 35% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,2 А/ч / 18 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 20 см |
| Висота стрижки газону | 25-55 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид | Немає |
| Час кошення/Час зарядки | 50 минут/45 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 3 точки |
| Датчик дождя | Есть датчик дождя |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція |
| Вага | 7,5 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 600 × 400 × 290 мм |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






