Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 520 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
Газокосарка-робот AL-KO Robolinho 520 W - це автоматична газонокосарка, призначена для обрізання трави на газонах до 500 кв. метрів. Robolinho 520 W оснащений процесором, який керує роботою газонокосарки та визначає оптимальний маршрут пересування. Вбудований датчик дощу дозволяє уникнути початку роботи під час дощу.
Ця газонокосарка оснащена системою сенсорів, які реагують на перешкоди, уникаючи зіткнень із деревами, кущами та іншими об'єктами на газоні.
Характеристики газонокосарки-робота AL-KO Robolinho 520 W:
- Працює за допомогою Li-Ion акумулятора 2,5 А/год / 20V.
- Має 4 подвійні леза з високоякісної сталі, які обрізають траву максимально рівномірно на висоту від 22 до 55 мм.
- Robolinho 520 W живиться від акумулятора, який заряджається за 50 хвилин, забезпечуючи до 60 хвилин безперервної роботи. Також є функція автоматичного повернення на зарядний майданчик.
- Ширина захвату 22 см.
- Робот може долати схили з ухилом до 35% та вузькі проїзди до 60 см, без додаткових налаштувань.
- Оснащений датчиком дощу.
Переваги наявності датчика дощу в роботах-газонокосарках
Наявність датчика дощу в роботах-газонокосарках забезпечує розумну та безпечну роботу пристрою в будь-яку погоду. Коли починається дощ, сенсор автоматично зупиняє косіння та відправляє косарку назад до базової станції. Це дозволяє уникнути залипання трави, пошкодження газону та перенавантаження двигуна в умовах вологи. Завдяки цьому продовжується строк служби ножів і техніки загалом. Крім того, косарка не залишає слідів на вологому ґрунті, зберігаючи естетику ділянки. Така функція — ознака продуманості та турботи про ваш газон
Robolinho 520 W є відмінним вибором для тих, хто шукає надійний та ефективний спосіб догляду за газоном, можна сміливо сказати, що цей пристрій удосконалив городництво.
Переваги робота-газонокосарки:
- Економія часу та зусиль: газонокосарка-робот може самостійно косити газон, не вимагаючи жодних зусиль з боку власника. Це дозволяє вам заощадити багато часу та сил.
- Рівномірна та якісна стрижка газону: завдяки своїй точності та швидкості, газонокосарка-робот може забезпечити рівномірну та якісну стрижку всього газону, що зробить ваш газон більш красивим.
- Більш екологічно чиста робота: газонокосарка-робот працює на електриці, що робить її більш екологічно чистою порівняно з бензиновими та іншими видами газонокосарок.
- Відсутність шуму: газонокосарка-робот працює тихо, інтенсивність звуку під час роботи складає всього 60 дБ, тому вона не створить жодного шуму, який може турбувати оточуючих.
- Зручність у використанні: Robolinho 520 W можна керувати через додатки AL-KO inTouch на смартфоні, дозволяючи власнику стежити за роботою газонокосарки та керувати їй віддалено.
В цілому, газонокосарка-робот є зручним та безпечним способом для стрижки газону, який дозволяє власнику зробити свій газон красивим та доглянутим за мінімальних витрат часу та сил.


| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Рекомендована площа | до 500 м2/до 35% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,5 А/ч / 20 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 22 см |
| Висота стрижки газону | 22-25 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 3 точки |
| Датчик дождя | Есть датчик дождя |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






