Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 550 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 550 W - це автоматична газонокосарка, яка може обслуговувати газон площею до 550 квадратних метрів без вашої участі.

Характеристики газонокосарки-робота AL-KO Robolinho 550 W
- Вона оснащена акумулятором Li-Ion ємністю 2,5 А/год та напругою 20 В.
- Забезпечує час роботи протягом 55 хвилин. Час заряджання становить 50 хвилин.
- Ширина захвату становить 20 см, а висота зрізу може бути змінена в діапазоні від 22 до 55 мм.
- Газонокосарка оснащена чотирма подвійними лезами для ефективної роботи. Подвійні леза відмінно скошують траву, а валок виступає в ролі природного добрива, при цьому не потрібно турбуватися про те, куди утилізувати траву.
- Також є можливість встановлення другої базової станції та три можливі точки початку косіння.
- Ця модель газонокосарки-робота також оснащена вбудованою сенсорною системою безпеки, яка дозволяє автоматично зупинитися при виявленні людей або тварин у зоні дії. Це захистить від можливих травм та крадіжки.
- Працює практично безшумно - 60 дБ, це дає можливість працювати під час відпочинку та в нічний час.
- Додатковою перевагою є система, яка використовується для обходу перешкод у саду, таких як дерева.
AL-KO Robolinho 550 W здатна долати підйоми до 45 градусів та вузькі проїзди шириною до 60 см без додаткових налаштувань. В комплект поставки входить кабель довжиною 130 метрів та 90 штирів для кріплення його до землі.
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 550 W має можливість підключення до WiFi для керування через мобільний додаток AL-KO inTouch, таким чином можна керувати газонокосаркою на відстані, що підвищує комфорт керування та спостереження за роботом.
AL-KO Robolinho 550 W працює на електриці, що робить її більш екологічно чистою в порівнянні з бензиновими та іншими видами газонокосарок.
Ця газонокосарка легко впорається з великою територією вашого газону і зробить ваше життя легшим та комфортнішим. В цілому, газонокосарка-робот є зручним та безпечним способом для стрижки газону, який дозволяє власнику зробити свій газон красивим та доглянутим за мінімальних витрат часу та сил.
Газонокосарка-робот ROBOLINHO 550 W дуже легка та компактна, що полегшує її транспортування та зберігання. Її можна програмувати для роботи у зручний для вас час, а також керувати нею за допомогою спеціальної програми на смартфоні.

ROBOLINHO 550 W - це ідеальний вибір для тих, хто хоче заощадити час та зменшити витрати на догляд за газоном, не втрачаючи якості косіння.

| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Рекомендована площа | до 550 м2/до 45% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,5 А/ч / 20 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 20 см |
| Висота стрижки газону | 22-25 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 55 минут/50 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 3 точки |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція, 90 кілків, 130 м проводу |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






