Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 822 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 822 W - це високотехнологічний пристрій, який спроектований та виготовлений для полегшення роботи з догляду за газоном. Газонокосарка-робот є зручним та безпечним способом для стрижки газону, який дозволяє власнику зробити свію ділянку красивою та доглянутою за мінімальних витрат часу та сил.

Переваги газонокосарки-робота AL-KO Robolinho 822 W
- Ця модель оснащена акумулятором Li-Ion (2,5А/год/20В).
- Забезпечує до 60 хвилин роботи від однієї зарядки. Час заряджання становить близько 50 хвилин.
- Цей робот-газонокосарка може використовуватись для догляду за газонами площею до 700 м2.
- Ширина захвату пристрою становить 23 см.
- Висота зрізу може бути налаштована у діапазоні від 22 до 55 мм.
- Газонокосарка має 4 подвійні леза, що забезпечує швидке та якісне косіння.
- Працює практично безшумно - 60 дБ, тому вона не створить жодного шуму, який може турбувати оточуючих.
Крім того, AL-KO Robolinho 822 W має такі можливості:
- можливість встановлення другої базової станції;
- 3 можливі точки початку косіння;
- здатність до подолання підйомів до 45° та вузьких проїздів шириною до 60 см без додаткового налаштування;
- вбудований датчик дощу;
- можливість підключення до Wi-Fi та керування роботом через програму AL-KO inTouch.
Переваги наявності датчика дощу в роботах-газонокосарках
Наявність датчика дощу в роботах-газонокосарках забезпечує розумну та безпечну роботу пристрою в будь-яку погоду. Коли починається дощ, сенсор автоматично зупиняє косіння та відправляє косарку назад до базової станції. Це дозволяє уникнути залипання трави, пошкодження газону та перенавантаження двигуна в умовах вологи. Завдяки цьому продовжується строк служби ножів і техніки загалом. Крім того, косарка не залишає слідів на вологому ґрунті, зберігаючи естетику ділянки. Така функція — ознака продуманості та турботи про ваш газон.
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 822 W працює на електриці, що робить її більш екологічно чистою в порівнянні з бензиновими та іншими видами газонокосарок. Завдяки своїй точності та швидкості, газонокосарка-робот може забезпечити рівномірну та якісну стрижку всього газону, що зробить ваш газон більш красивим.
Дана газонокосарка-робот забезпечує швидкий та якісний догляд за газоном з мінімальною залученістю людської сили. Вона легка в керуванні, практична у використанні та залишить газон в ідеальному порядку на довгий час.


| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Серія |
Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Рекомендована площа | до 700 м2/до 45% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 2,5 А/ч / 20 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 23 см |
| Висота стрижки газону | 22-25 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 60 минут/50 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 3 точки |
| Датчик дождя | Есть датчик дождя |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






