Дровокол AL-KO LSV 550/6
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Дровоколи
Точний і потужний вертикальний дровокол LSV 550/6 від AL-KO ідеально підходять для розколювання великий за розмірами деревини. Професійна дворучна система управління з вбудованими фіксаторами деревини гарантує безпечну роботу і точне розщеплення. Можна точно зафіксувати навіть тонку або діагонально нарізану деревину, а міцні і якісні матеріали і зварні деталі забезпечують тривалий термін експлуатації вертикального дровокола LSV 550/6.
Дровокол AL-KO LSV 550/6 від AL-KO розколює деревину з довжиною розщеплення до 55 см. За допомогою потрійного регулювання висоти столу можна працювати з деревиною максимального розміру від 10 до 55 сантиметрів в довжину, а максимальна сила розщеплення при цьому становить 6 т.
Завдяки міцній конструкції і використанню високоякісних матеріалів, вага дровокола AL-KO LSV 550/6 становить приблизно 102 кг.Дровокол працює від електромережі 230 В, Потужність двигуна досягає 3000 Вт. Якісний гідравлічний насос забезпечує постійну потужність при максимальному тиску. Завдяки стійким, широким шинам, дровокол можна легко перевозити навіть по нерівній землі. Велика опорна поверхня забезпечує стійкість.
Незважаючи на дворучну систему управління і обумовлене цим зменшення ризику, рекомендується носити Захисне взуття, захисні окуляри і рукавички при роботі дровокола. Під час роботи обов'язково розміщуйте пристрій на міцній рівній поверхні.
Особливості моделі AL-KO LSV 550/6
- Вертикальний дровокол
- Довжина розколу до 55 см, сила розщеплення до 6,0 т
- Міцна, стійка до кручення конструкція рами для більшої безпеки та тривалішого терміну служби
- Дворучна система управління
- Потрійне регулювання висоти столу для більшої гнучкості
- Має колеса для транспортування
Переваги AL-KO LSV 550/6:
Матеріали високої якості

Корпус виготовлений із високоякісного сплаву металів. Усі елементи конструкції виготовлені на високоточному обладнанні, що підвищує надійність конструкції.
Двигун

Дровокол легко розщепить навіть найтвердіші породи дерева завдяки електродвигуну потужністю 3 кВт.
Великий бункер

Завдяки потужному двигуну та міцній металевій конструкції максимальний тиск при розщепленні досягає 6 тонн.
Компактність

Завдяки вертикальному профілю дровокола і стільниці, що складається, пристрій не займає багато місця при зберіганні.
Максимальний розмір колод

Потрійне регулювання висоти столу дозволяє розщеплювати колоди довжиною до 550 мм, а максимальна товщина до 300 мм.
Транспортування

Вага апарату 102 кг, але завдяки наявності встановлених коліс транспортувати дровокол може одна людина.
Як офіційний дилер компанії AL-KO в Україні, ми гарантуємо якість товару представленого на даному сайті. Здійснюємо його відправлення по всій Україні абсолютно безкоштовно! Ви можете замовити у нашого оператора адресну доставку за вказаною вами адресою або на відділення транспортної компанії будь-якого населеного пункту, чи то Київ, Черкаси, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Херсон чи Чернігів.
Комплектація AL-KO LSV 550/6:
- Дровокол
- Інструкція українською або російською мовою
- Якісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Серія |
Classic серія Базова серія для шанувальників традиційної німецької якості у поєднанні з оптимальним функціоналом. Ідеально підходять для невеликих та середніх садів |
| Формфактор дровоколу | Вертикальний |
| Тип дровоколу | Гідравлічний |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Двигун | Електричний, 2,7 кВт |
| Робочий тиск дровокола | 6,0 т |
| Довжина поліна | від 10 до 55 см |
| Діаметр поліна | до 30 см |
| СЕРВІСНІ | |
| Об'єм масляного баку | 3,5 літри |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 55 × 50 × 110 см |
| Вага | 102,0 кг |
| Вид техніки | Дровокол |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |






