Мотокультиватор AL-KO MH 5065 R
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Культиватори
Мотокультиватор із чотиритактним бензиновим двигуном AL-KO MH 5065 R, потужний агрегат призначений для роботи з твердим та важким ґрунтом. Він легко прокультивує та розпушить ґрунт, перемішує торф, компост або перегній. З його допомогою ви легко підготуєте ґрунт до посіву, внесете корисні добрива, збагатите його киснем. Хороша маневрена здатність завдяки задньому ходу та великий діапазон охвату роблять апарат незамінним помічником на вашій заміській ділянці.
Основні характеристики мотокультиватору AL-KO MH 5065 R
- Продуктивність. Потужний двигун 5,6 к.с., розрахований на роботу з особливо твердими ділянками ґрунту, може бути використаний на цілині
- Робочі елементи. Чотири культиваторні ножі, без особливих зусиль, впораються із найскладнішими завданнями
- Конструкція. Агрегат обладнаний потужною черв'ячною коробкою передач, яка знаходиться в масляній ванні, з клиновим ременем
- Універсальність. Апарат переміщається вперед і назад, і добре маневрує на одному місці, тільки скопуючи грунт, але і розпушуючи його. З його допомогою дуже зручно удобрювати ґрунт необхідними компонентами
Особливості моделі AL-KO MH 5065 R:
Якісні матеріали

В агрегаті використовуються матеріали високої якості, продумана кожна деталь, міцно зафіксовані всі вузли - такий пристрій прослужить вам довгі роки.
Маневреність

Агрегат легко переміщається в будь-якому напрямку, а також маневрує на обмеженій за площею ділянці.
Комфорт

Зручне розташування ручки ергономічної форми та наявність двох передач (1 вперед та 1 назад) значно полегшують роботу оператора, роблячи її більш комфортною.
Повітряний грунт

Спеціальна форма ножів і потужний двигун дозволяють максимально розпушити ґрунт у найкоротші терміни без особливих зусиль.
Безпека

Важіль безпеки дозволяє автоматично заблокувати роботу всього пристрою у разі несанкціонованого запуску ножів.
Компактність

Невеликі габарити апарату не займуть багато місця у вашому гаражі або господарському блоці.
Ми є офіційними дилерами компанії AL-KO з виробництва садово-городньої техніки в Україні. Гарантія якості від виробника та безкоштовна доставка товару можливі у будь-який населений пункт України (Львів, Івано-Франківськ, Київ, Чернігів, Дніпро, Черкаси, Одеса, Харків) зручним для вас способом. Також ви можете оформити доставку техніки для саду за вказаною вами адресою.
Комплектація AL-KOMH 5065 R:
- Мотокультиватор
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Потужність двигуна | Бензиновий, 5,6 к.с. (Briggs&Stratton) |
| Трансмісія | 1 вперед/1 назад |
| Робоча ширина | 55/75 см |
| Робоча глубина | до 28 см |
| Тип редуктора | Цепний |
| Вага | 51,5 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяця |






