Мотокультиватор AL-KO MH 540 Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Культиватори
Моторний культиватор AL-KO MH 540 - ваш надійний і маневрений помічник для ефективного та економного часу використання у вашому саду. Будь то обробка, аерація або розпушування ґрунту: за допомогою цього культиватора ви можете добре підготувати ґрунт перед посівом, розпушити його та внести поживні речовини, добрива або свіжий верхній шар ґрунту. Також підходить для великих площ. Ідеальний культиватор для садівників-аматорів.
Активно працюючі чотири набори сколювачів спеціальної форми рухаються потужним двигуном потужністю 4,7 к.с./3,45 кВт. Це означає, що пристрій середнього класу вагою 51 кг має необхідну потужність. Завдяки 3-позиційній регульованій гальмівній колодці ви можете відрегулювати робочу глибину за необхідності.
Мотокультиватор AL-KO MH 540 особливо легко розпушує навіть на великих площах. Це дозволяє ефективно та з меншими зусиллями обробляти ділянку, що підлягає подрібненню. При робочій ширині 54 см чотири комплекти ножів розпушувача забезпечують подрібнення ґрунту на глибину до 33 см. Зниження робочого навантаження порівняно з ручною роботою з лопатою, ручною мотикою та граблями величезне.
Безпека - головний козир: запобіжний важіль ефективно запобігає ненавмисному обертанню колуна. Крім того, високоякісний кожух розпушувачів із міцної листової сталі захищає механізатора від каменів, що летять, і грунту. Особливо стійка, ергономічна довга рукоятка ідеально підходить для роботи в позі, що щадить. Транспортне колесо можна легко та без інструментів перевести з робочого положення у транспортне.
Особливості AL-KO MH 540 Comfort:
- Особливо підходить для розпушування ґрунту або підготовки до сівби, у тому числі на великих площах
- Особливо стійка, ергономічна довга ручка
- Регульована по висоті гальмівна колодка в 3 напрямках для встановлення правильної робочої глибини
- Транспортний велосипед можна легко скласти без інструментів.
- 4 активні ножі для подрібнення з робочою шириною 54 см для легкого розпушування.
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Виробник | AL-KO |
| Тип культиватора | Бензиновий |
| Потужність двигуна | Бензиновый, 4,7 л.с. |
| Трансмісія | 1 вперед/1 назад |
| Робоча ширина | 54 см |
| Робоча глубина | до 33 см |
| Тип редуктора | Цепний |
| Вага | 51 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяця |






