Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!

Мотокультиватор Solo by AL-KO MH 7505 VR

Артикул: 127321
Розроблено в НімеччиніДвигун Honda 750 ВР потужністю 3,6 кВт (4,9 л.с.). Силова передача здійснюється за допомогою ланцюгового приводу. Ширина захвату 75 см. Вага 56 кг. Робочі елементи – шаблеподібні фрези. Офіційна гарантія, 36 місяці. 115 сервісів по всій Україні!
Немає в наявності
32 999 грн.
   Доставка
Від 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
   Оплата
Готівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
   Гарантія
Офіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки

Категорії: Культиватори

Мотокультиватор 7505 VR - Ваш потужний пристрій для ефективної економії часу при тривалому використанні в складному природному саду, в заповідниках та на посівних площах. Передача вперед і назад дозволяє швидко і з великою гнучкістю виконувати роботу.

Ідеально підходить для обробітку, розпушування та відновлення ґрунту: за допомогою мотокультиватора solo by AL-KO 7505 VR Ви підготуєте ґрунт перед посівом, розпушите його та внесете поживні речовини та добрива.

Незалежно від того, хто доглядає за садом, чи то садівник-початківець, чи овочівник, чи досвідчений садівник, - надзвичайно потужний мотокультиватор – це Ваш перший вибір для високоефективного обробітку грунту навіть на великих площах. Він швидко просувається на грунтах будь-якої природи, працюючи при цьому дуже потужно - завдяки хорошій маневреності з регульованою по висоті і поворотною направляючою ручкою та задньою передачею.

Дуже потужний 3,6 кВт двигун Honda 750 ВР забезпечує потужну тягову силу та незмінну постійну потужність навіть при тривалих роботах. Силова передача здійснюється за допомогою ланцюгового приводу. За допомогою інтегрованого транспортного колеса Ви можете легко маневрувати мотокультиватором з одного місця роботи на інше. 1 передня та 1 передача заднього ходу забезпечують економію енергії та гнучку роботу.

Мотокультиватор solo by AL-KO 7505 VR - Ваш вірний супутник у вимогливому безперервному використанні - і вже розроблений для того, щоб Ви, як оператор, працювали обережно і без втоми. Ергономічні елементи управління підтримують роботу в будь-якому положенні на звивистих ділянках, підйомах та схилах. До дроселя завжди легко дістатися, руль можна індивідуально регулювати на висоту оператора і при необхідності повертати в бік. Це дозволяє оптимально компенсувати нерівності, подолати вузькі проходи та захистити грунт, оскільки Вам більше не доведеться ступати на вже зорану ділянку. Крім того, високоякісний корпус мотокультиватора, виготовлений з міцного сталевого листа, захищає оператора від каміння та ґрунту, що летить навколо під час роботи.

Особливості Solo by AL-KO MH 7505 VR:

  • Легкодоступна ручка газу
  • Ергономічна ручка управління, що регулюється по висоті і ширині
  • Велика потужність завдяки двигуну Honda
  • Вбудоване колесо для транспортування
  • Ланцюговий привід
  • Можливість встановлення підгортальника (опція)
Виробник Solo
Тип культиватора Бензиновий
Потужність двигуна Бензиновый, 4,9 л.с.
Трансмісія 1 вперед/1 назад
Робоча ширина 75 см
Робоча глубина до 24 см
Тип редуктора Цепний
Вага 56,0 кг
Гарантія 36 місяців