Сінокосарка AL-KO BM 875 IV
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Сінокосарки
Універсальність використання та виняткова маневреність. Ножі ЕSM із загартованої сталі, із захисною окантовкою. Безступінчасте регулювання висоти косіння.
Регульована за висотою, ергономічна ручка забезпечує оптимальне керування та легке транспортування. Завдяки щитку жодної травинки не залишиться на корпусі косарки. Крім того, за рахунок зменшення відстані між колесами та різальним механізмом покращується укладання трави на всі боки.
Крім ножів зі спеціально загартованої сталі та безступінчастого регулювання висоти, відмінною рисою фронтальних газонокосарок AL-KO також є повністю закритий корпус, який захищає від забруднень і збільшує термін служби.
На луках або в екологічних природних садах особливо важливим є використання техніки, яка до цього пристосована, а саме така як фронтальна газонокосарка AL-KO, яка впорається з покосом кормової трави так само добре, як і густої дикої трави.
Особливості моделі AL-KO BM 875 IV:
Якість

Виробництво всіх деталей проводиться тільки на високоточному обладнанні із застосуванням високоякісних матеріалів.
Двигун

Двигун потужністю 3,7 к.с. Loncin LC1P65FE дозволяє працювати за межами населених пунктів, у полі чи на лузі.
Керування

Для полегшення роботи з сінокосаркою на ручку виведені всі органи керування пристроєм, а гумові накладки перешкоджають ковзанню та зменшують вібрацію.
Система ножів

Унікальна система ножів з особливим загартуванням дозволяє легко косити навіть суху і жорстку лугову траву.
Колеса

Колеса великого діаметру 13x 5.00 - 6 Luftbereifung підвищують прохідність сінокосарки та дозволяють працювати на нерівній місцевості.
Безпека

Для запобігання випадковому запуску сінокосарки та випадкового травмування використовується система запобіжників.
Ми працюємо як офіційні дилери компанії AL-KO в Україні. Товар надсилається безкоштовно! Також можна замовити доставку на потрібну вам адресу або на відділення найближчої до вас транспортної компанії, в будь-якому з міст – Херсон, Одеса, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Львів та інші. Гарантія від виробника надається в електронному вигляді.
Комплектація AL-KO BM 875 IV:
- Сінокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Якісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Серія |
Classic серія Базова серія для шанувальників традиційної німецької якості у поєднанні з оптимальним функціоналом. Ідеально підходять для невеликих та середніх садів |
| Виробник | AL-KO |
| Потужність двигуна сінокосарки | Бензиновый, 3,7 л.с. Loncin LC1P65FE |
| Ширина захвату сінокосарки | 87 см |
| Привід сінокосарки | 1 передача, в перед |
| Колеса сінокосарки | пневматичні, 13х5,0-6" |
| Вага | 52,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Италия |
| Гарантія | 12 місяців |






