Бензиновий снігоприбирач AL-KO SnowLine 620 E II
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Снігоприбирачі
Снігоприбиральник SnowLine 620 Е II від компанії AL-KO призначений для очищення територій середнього розміру від снігу. Він допоможе прибрати щільний сніговий покрив з паркування мінімаркету, очистити територію дитячого садка чи школи, прибудинкові доріжки та під'їзди до них. Площа, яку може обробити бензиновий снігоприбирач SnowLine 620 Е II складає 500 м2.
Прозорі кабіни, пристосовані для роботи в зимових умовах. Електричний стартер на 230 В легко запускає снігоприбиральники. А також цю модель можна запускати за допомогою троса.
Завдяки великим гумовим шинам з глибоким протектором на бензинових снігоприбиральниках або гусеничному приводі забезпечується оптимальне зчеплення та легкість маневрування навіть у найнесприятливіших умовах.
Переваги снігоприбирача AL-KO SnowLine 620 Е II:
- Бензиновий двигун, потужністю 7,0 л.с./4,4 кВт.
- П'ять передніх передач та дві тому значно прискорять процес роботи.
- Металевий зубчастий шнек подолати утрамбований сніг.
- Ширина захоплення становить 62 см, висота заметів при цьому може досягати півметра.
- Двоступінчастий ротор снігоприбирача SnowLine 620 допоможе відкинути сніг до 15 м убік.
- Регулювання викидного каналу - 190º.
- Однією з переваг цієї моделі є наявність фари, що дозволяє проводити роботи навіть у темний час доби.
Також він має досить великий обсяг бензинового бака – 3 літри, що дозволяє продовжити роботу без зупинки на дозаправку.
Бензиновий снігоприбирач AL-KO SnowLine 620 E II виконаний в корпусі з міцного металу і має компактні розміри для зручного зберігання. Його маса складає близько 83 кг, що дозволяє легко маневрувати їм на ділянках будь-якої складності.
| Виробник | AL-KO |
| Тип снігоприбирача | Бензиновий |
| Двигун | Бензиновий, 7,0 к.с. |
| Трансмісія | 5 вперед/2 назад |
| Запуск | Електростарт |
| Тип шнеку | Металевий, зубчастий |
| Тип ротора | Двоступеневий |
| Тип колес | Пневматичні |
| Фара | Є |
| Шарина захвату | до 62 см |
| Висота захвату | до 51 см |
| Дальність викиду | до 15 метрів |
| Вага | 83,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяця |






