Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 38.5 Li EnergyFlex (з АКБ і зарядним)
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ, AKKU ТЕХНІКА, Акумуляторна техніка AL-KO Energy Flex 36Volt (на АКБ AL-KO, потужна серія)
Газонокосарка Moweo 3.85 Li на акумуляторній батареї нового покоління без ефекту пам'яті та передчасного розряду – це екологічно безпечний пристрій для стрижки газонів невеликої площі. Модель, що виробляється в Австрії, а розробляється в Німеччині, має невелику вагу, яка допомагає запобігти її передчасному зносу і робить максимально маневреною в важкодоступних місцях. Вона відповідає всім вимогам європейської якості щодо міцності, комфорту та довговічності використання у співвідношенні до ціни. Даний пристрій не тільки приведе ваш газон в порядок, але й збереже чистоту навколишнього повітря.
Основні характеристики газонокосарки AL-KO Moweo 3.85 Li:
- Продуктивність. Потужний акумулятор із серії Energy Flex літій-іонний, на 4 Ампер години. Без саморозрядки та ефекту пам'яті, він вважається одним із найбільш довговічних. На повний заряд апарата вам знадобиться 1,5 години. Двигун не потребує додаткового обслуговування, оскільки не має щіток
- Параметри косіння. Ширина косіння за один прохід дорівнює 37 см. Висота може регулюватися в залежності від ваших потреб від 25 до 75 мм
- Функція 2в1. Скошування та збирання трави
- Травозбірник. Бак об'ємом 45 л, обладнаний індикатором заповнення.
Особливості моделі AL-KO Moweo 3.85 Li:
Якість матеріалів
Пластиковий корпус має великий запас міцності та відповідає всім вимогам європейських стандартів.
Комфорт
За рахунок спеціальної ергономічної ручки ви можете не лише комфортно стригти газон, а й транспортувати апарат. Вона легко складається для компактного зберігання.
Екологічність
Батарея літій-іонна під час роботи не викидає шкідливих вихлопних газів у навколишнє середовище і тому вважається екологічно чистою.
Тривалий час експлуатації
Завдяки невеликій вазі пристрій не зазнає передчасного зношування в короткий термін.
Універсальність
Встановлений акумулятор Energy Flex ідеально підходить для будь-яких пристроїв цієї серії.
Зручність використання
Прохідність та максимальну маневреність агрегату забезпечують великі колеса.
Ми як офіційні дилери компанії AL-KO в Україні, гарантуємо високу німецьку якість продукції. У нас діє безкоштовна доставка техніки до будь-якого населеного пункту України (Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків) зручним для вас перевізником або замовити адресну доставку.
Комплектація AL-KO Moweo 3.85 Li:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Акумуляторна |
| Серія |
Energy Flex 36Volt |
| Рекомендована площа | до 250 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі, Energy Flex 36 Вольт |
| Зарядний пристрій у комплектації | У комплектації: Базове зарядне 36V/3A С130Li Energy Flex 36V |
| Акумуляторна батарея | В комплектации: АКБ 40V/4Ah Energy Flex |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 37 см |
| Висота стрижки газону | 25-75 мм, 6-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| Час кошення/Час зарядки |
Зависит от аккумуляторов. Больше информации тут |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Поліпропілен |
| Колеса: передні/задні | 155/220 мм |
| Ручка на корпусі |
Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косарку легко переносити однією рукою |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканинно-пластиковий |
| Ємність травосбірника | 45 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Сумісний зарядний пристрій | Базове зарядне 40V/3A Energy Flex 40Volt |
| Сумісний акумулятор |
АКБ для роботи 40V/4Ah Energy Flex, АКБ для роботи 40V/5Ah Energy Flex |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 17,0 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 80 × 46 × 37 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






