Газонокосарка бензинова AL-KO 470 SP-B Premium
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Інноваційна модель, створена з матеріалів високої якості, комфортне використання та відмінне оснащення, у поєднанні з оптимальною ціною роблять бензинову газонокосарку AL-KO 470 SP-B Premium незамінним помічником на зеленому газоні. Шикарна та зручна, із сучасним дизайном, вона стане приємним доповненням для вашого саду. Розроблена в Німеччині та зроблена на виробництві в Австрії – вона відповідає всім критеріям якості. Газонокосарки «Преміум» класу перетворюють звичайну стрижку газону на справжнє задоволення

Основні характеристики газонокосарки AL-KO 470 SP-B Premium
- Продуктивність. Двигун потужністю 2,4 кВт Briggs & Stratton з великим запасом потужності достатнім для стрижки ділянки площею 1400 кв. має дуже низьку витрату олії та допомагає активній роботі в саду.
- Ширина/висота косіння. Ширина стрижки 46 см гарантує, що ви зможете швидко просуватися вперед і упорядкувати газон за досить короткий час. Висота стрижки централізовано регулюється у 7 етапів від 30 мм до 80 мм.
- Функція 4в1. Апарат виконує косіння, прибирання, мульчування та бічний викид трави.
- Зручність переміщення. 1-швидкісний привід та колеса розміром XXL пересуватися по поверхні землі без особливих зусиль.
- Травозбірник. Скошена трава проходить через корпус із надвисокої листової сталі з технологією MaxAirflow до задньої частини 70-літрового травозбірника з індикатором рівня, що означає, що він заповнюється до верху і, отже, потребує спорожнення набагато рідше.
Особливості моделі AL-KO 470 SP-B Premium:
Тривалий термін експлуатації

Апарат виготовлений із листової сталі, всі деталі підігнані одна під іншу та зафіксовані. Ріжучі елементи захищені від механічного пошкодження. Це гарантує тривалий термін служби без частого технічного обслуговування.
Заповнення бака

Сталевий корпус та канал для викиду трави розташовані високо, що збільшує на 42% збагачення повітрям. Скошена трава не просто потрапляє в травозбірник, а залітає під тиском певною траєкторією, тим самим звільняючи канал і максимально заповнюючи бак.
Незалежність

Бензинова газонокосарка дозволяє повною мірою відчути свободу переміщення. Адже вам немає потреби прив'язуватися до певного джерела живлення або стежити, щоб відстань, на якій ви виконуєте скошування, не перевищила довжину кабелю.
Комфорт

Руль ергономічної форми з покриттям зі спіненого високоякісного матеріалу виключають втому при роботі.
Функція 4в1

Тепер ви зможете стригти газон, мульчувати траву, удобрювати ґрунт, збирати в травозбірник і викидати на бік за допомогою одного апарату.
Обслуговування

Унікальна конструкція MaxAirflow дозволила розмістити кришку травозбірника у зручному та доступному місці.
Ми є офіційним дилером компанії AL-KO з виробництва садової техніки з Німеччини. Ми надаємо гарантію на якість всього товару. Безкоштовно відправляємо замовлення зручним для вас способом по всій Україні (Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Харків). Ви також маєте можливість замовити послугу адресної доставки.

Комплектація AL-KO 470 SP-B Premium
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Рекомендована площа | до 1400 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновый, 3,1 к.с., Briggs&Stratton |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
4inONE Кошение, сбор, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow |
MaxAirflow Аеродинамічна форма корпусу забезпечує максимальний результат збирання трави. Завдяки цьому Тразбірник краще заповнюється і його потрібно рідше очищати і це заощаджує час |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид |
Бічний викид Швидке скошування великих площ |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/280 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 70 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 34,6 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 95 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






