Бензинова газонокосарка AL-KO 520 VSI-B Premium на Варіаторі швидкості
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Модель AL-KO 520 VSI-B Highline, створена з інноваційних матеріалів, що відповідають високій європейській якості. Комфортна у використанні, є відмінним рішенням для великих ділянок площею близько 1800 м.кв. Має всі необхідні функції, щоб стати для вас незамінним помічником. Сучасний дизайн зробить її приємним доповненням для будь-якого саду. Газонокосарки серії «Highline» допоможуть перетворити стрижку газону на справжнє задоволення

Основні характеристики газонокосарки AL-KO 520 SVI-B Premium
- Продуктивність. Двигун потужністю 2,6 кВт із великим запасом продуктивності розрахований для стрижки території площею 1800 кв.м. Незважаючи на свої максимальні характеристики, відрізняється низькою витратою олії та палива.
- Ширина/висота косіння. Ширина косіння 51 см, так що ви зможете швидко просуватися вперед і упорядкувати газон за досить короткий час. Висота стрижки централізовано регулюється у 7 етапів від 30 мм до 80 мм.
- Травозбірник. Бак для збирання скошеної трави складає 70-літрів, обладнаний індикатором заповнення
- Регулювання швидкості. Залежно від ваших потреб, можна вибрати найкращу швидкість пересування агрегату в діапазоні від 2,5 до 4,5 км/год.
- Функція 4в1. Апарат забезпечує косіння, мульчування, збирання та викид трави на бік.
Особливості моделі AL-KO 520 SVI-B Premium:
Срок експлуатації
Якісні матеріали та складові всіх деталей гарантують довговічність використання цієї моделі. сучасний дизайн, шикарний зовнішній вигляд, комфорт під час роботи – догляд за газоном приносить справжнє задоволення.
Заповнення бака
Зрізана трава збирається в задній частині високого корпусу, зробленого з листової сталі за технологією MaxAirflow, і потрапляє до 70-літрового травозбірника. Завдяки вбудованому індикатору наповненості ви чітко знаєте, коли необхідно його спорожняти.
Незалежність
Бензиновий двигун Briggs&Stratton дозволяє повною мірою відчути свободу переміщення. Адже тепер ви не прив'язані до постійного джерела живлення і можете віддалятися від будинку так далеко, як вам потрібно.
Комфорт
Вбудована фронтальна рукоятка ідеальної ергономічної форми допоможе під час транспортування та подолання перешкод.
Функція 4в1
Зручна функція 4 в 1 – це не тільки косіння, збирання та викид трави, але й одержання органічного добрива після її мульчування.
Експлутація
Широкі колеса XXL зі зниженим рівнем тертя та можливість перемикання швидкостей дозволяють переміщатися будь-якою місцевістю.
Ми є офіційними дилерами компанії AL-KO в Україні. Гарантуємо високу якість товару, безкоштовного відправлення в будь-який населений пункт, а також можливість оформлення адресної доставки.

Комплектація AL-KO 520 SVI-B Premium:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Рекомендована площа | до 1800 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 3,5 к.с., Briggs&Stratton 675 iS InStart |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск |
Електрозапуск Високої ємності акумулятора достатньо, щоб виконати ~200 пусків (відповідає приблизно одному сезону косіння) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
4inONE Кошение, сбор, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 51 см |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow |
MaxAirflow Аеродинамічна форма корпусу забезпечує максимальний результат збирання трави. Завдяки цьому Тразбірник краще заповнюється і його потрібно рідше очищати і це заощаджує час |
| Самохідність |
Самохідність Vario Забезпечує плавне індивідуальне регулювання швидкості косіння відповідно до ваших особистих навичок косіння та стану трави |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид |
Бічний викид Швидке скошування великих площ |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/280 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 70 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 40,5 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 95 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






