Газонокосарка бензинова AL-KO 42.0 P-А Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Бензинова газонокосарка Comfort 42.0 P-A розроблена в Німеччині та виробляється на нашому заводі в Австрії. Легкість, маневреність, відповідність найвищим стандартам міцності та якості, а також приваблива ціна - ось що відрізняє даний агрегат від інших аналогів. Інноваційні технології значно спростять роботу на вашому газоні, а сучасний дизайн допоможе апарату стати справжньою окрасою саду.
Основні характеристики газонокосарка AL-KO Comfort 42.0 P-А
- Продуктивність. Двигун AL-KO Pro потужністю 1,9 кВт призначений для стрижки газонів середнього розміру
- Висота та ширина косіння. Ширина одного проходу при скошуванні трави дорівнює 42 см. Висота може регулюватися на 7 рівнях від 25 до 75 мм.
- Травозбірник. Скошена трава збирається в 65 л травозбірник з індикатором рівня заповнення
- Паливний бак. Об'єм бака дозволяє проводити стрижку газону площею 800 кв. м без додаткової дозаправки
- Функція 2в1. Газонокосарка 42.0 P-А з функцією 2в1 може косити та збирати траву. Завдяки високому та міцному корпусу з листової сталі газонокосарка Comfort 42.0 P-A особливо добре вловлює траву.
Особливості моделі AL-KO Comfort 42.0 P-А:
Матеріали високої якості

Аеродинамічний корпус із листової сталі спрощує збирання трави, а також забезпечує довгий термін служби бензинової газонокосарки.
Зручність транспортування

Колеса середнього діаметра (180/205) та вбудована спереду ручка для транспортування спрощують переміщення апарата поза газоном.
Незалежність

Апарат на бензиновому паливі дозволяє проводити стрижку газону, незалежно від наявності джерела постійного струму.
Простота використання

Руль ергономічної форми і невелика вага роблять пристрій легким в керуванні.
Функція 2 в 1

Оптимальне поєднання стрижки газону та улову трави за рахунок аеродинамічної форми корпусу.
Унікальність

Кошення газону максимально близько до краю завдяки асиметричному корпусу косарки.
Ми є офіційними дилерами німецької компанії AL-KO в Україні. Безкоштовна доставка товару з гарантією від виробника здійснюється в будь-який населений пункт України (Львів, Яремче, Київ, Козелець, Дніпро, Золотоноша, Одеса, Круглик, Харків) зручним для вас перевізником, з можливістю замовлення адресної доставки.
Комплектація AL-KO Comfort 42.0 P-А:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 800 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 2,6 к.с., AL-KO Pro 125 QSS |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 42 см |
| Висота стрижки газону | 25-75 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Вісь колеса |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 180/205 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 65 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 25,9 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 90 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






