Бензинова газонокосарка AL-KO 46.0 SP-B Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Газонокосарка 46.0 SP-B серії “Комфорт” поєднують у собі високий рівень новаторства та сучасний дизайн. Вони стануть ідеальними помічниками для догляду за газоном у заміському будинку. Агрегат розроблений у Німеччині та виготовлений в Австрії, відрізняється високою якістю та зручністю в експлуатації. Якісні матеріали та деталі значно подовжують термін служби пристрою.
Основні характеристики газонокосарки AL-KO Comfort 46.0 SP-B
- Продуктивність. Двигун компанії Briggs & Stratton 500 E потужністю 2,0 кВт подолає газон середнього розміру
- Ширина та висота косіння. Висота стрижки регулюється централізовано до 7 ступенів в межах від 30 до 80 мм, ширина одного проходу дорівнює 46 см.
- Травозбірник. Скошена трава через надвисокий сталевий корпус з технологією MaxAirflow потрапляє в травозбірник об'ємом 60 л з індикатором рівня, що означає, що він заповнюється до верху і, отже, опорожняється рідше
- Унікальна функція 4в1. Газонокосарка 46.0 SP-B забезпечує косіння, прибирання, мульчування та бічний викид трави
- Паливний бак. Об'єм бака розрахований на косіння 1100 кв. м без додаткової дозаправки
Особливості моделі AL-KO Comfort 46.0 SP-B:
Матеріали високої якості

Якісні матеріали та деталі значно продовжують термін служби пристрою. Корпус з листової сталі з технологією MaxAirflow для найкращого скошування та уловлювання скошеної трави.
Простота використання

Завдяки 1-швидкісному енергозберігаючому повному приводу та колесам розміру XXL 200/280 на шарикопідшипниках, пересуватися садом не важко, з роботою може впоратися як досвідчений працівник, так і новачок.
Незалежність

Апарат на бензиновому паливі дозволяє проводити стрижку газону далеко від будинку, адже ви не залежите від заряду акумулятора або довжини електричного кабелю, а також наявності напруги в центральній електромережі.
Зручність

Руль ергономічної форми, невелика вага (32,8 кг) та ручка розташована спереду підвищують комфорт під час проведення робіт.
Універсальність

Функція 4 в 1: стрижка, прибирання, мульчування, викид – робить апарат справді універсальним помічником.
Унікальна система

У пристрої встановлена система MaxAirflow з індикатором повного заповнення травозбірника.
Наш інтернет-магазин є офіційним дилером компанії AL-KO в Україні. Ми гарантуємо якість товару та безкоштовну доставку до будь-якого населеного пункту, починаючи від великих міст –Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків та закінчуючи маленькими селами – Яремче, Козелець, Золотоноша, Круглик. Також ви можете оформити послугу адресної доставки.

Комплектація AL-KO Comfort 46.0 SP-B:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 1400 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 2,7 к.с., Briggs&Stratton 500 E |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
4inONE Кошение, сбор, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow |
MaxAirflow Аеродинамічна форма корпусу забезпечує максимальний результат збирання трави. Завдяки цьому Тразбірник краще заповнюється і його потрібно рідше очищати і це заощаджує час |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид |
Бічний викид Швидке скошування великих площ |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/280 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 60 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 32,8 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 96 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






