Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 42.0 Li EnergyFlex (з АКБ 4А/год)
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ, AKKU ТЕХНІКА, Акумуляторна техніка AL-KO Energy Flex 36Volt (на АКБ AL-KO, потужна серія)
Акумуляторна газонокосарка Moweo 42.0 Li – це екологічно чистий пристрій для скошування газонної трави. Модель, розроблена в Німеччині та виготовлена на одному із заводів в Австрії. Легка, маневрена, що відповідає найвищим стандартам європейської якості міцності за найпривабливішою ціною – ось що відрізняє її від інших аналогів. Даний апарат не тільки подбати про ваш газон, але і про чистоту навколишнього повітря.

Основні характеристики газонокосарка AL-KO Moweo 42.0 Li
- Продуктивність. Потужний літій-іонний акумулятор із серії Energy Flex, розрахований на 4 години роботи на ділянці площею 400 кв.м. Без ефекту пам'яті та без саморозрядки вважається найбільш довговічним. Акумулятор заряджається протягом 1,5 години, двигун без щіток не вимагає додаткового обслуговування
- Параметри косіння. Ширина скошуваної ділянки за один прохід становить 42 см. Висота регулюється у 7 положенях від 30 до 75 мм
- Функція 2в1. Ви може косити і одночасно збирати траву
- Травозбірник. Об'єм бака становить 65 л, ефективно заповнюється за рахунок аеродинамічного корпусу та має індикатор.
Особливості моделі AL-KO Moweo 42.0 Li:
Час експлуатації
Довгий термін служби забезпечується унікальною технологією акумуляторної батареї та корпусу з листової сталі.
Простота використання
Ергономічна ручка з перемикачем та колеса на шарикопідшипниковій опорі забезпечують комфортне косіння без відчуття втоми.
Екологічність
Літій-іонний акумулятор не викидає шкідливі речовини в атмосферу під час роботи, а тому вважається найбільш екологічно чистим пристроєм для саду.
Ми є офіційними дилерами німецької ТМ AL-KO в Україні. Гарантуємо безкоштовну доставку садово-огородньої техніки високої якості до будь-якого населеного пункту України (Львів, Козелець, Київ, Яремче, Дніпро, Одеса, Круглик, Харків) зручним для вас способом або адресною доставкою.
Комплектація AL-KO Moweo 42.0 Li:
- Газонокосарка
- Літій-іонний акумулятор 4 А/год
- Зарядний пристрій акумулятора
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Акумуляторна |
| Серія |
Energy Flex 36Volt |
| Рекомендована площа | до 650 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі, Energy Flex 36 Вольт |
| Зарядний пристрій у комплектації | У комплектації: Базове зарядне 36V/3A С130Li Energy Flex 36V |
| Акумуляторна батарея | В комплектации: АКБ 40V/4Ah Energy Flex |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 42 см |
| Висота стрижки газону | 30-75 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| Час кошення/Час зарядки |
Зависит от аккумуляторов. Больше информации тут |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 180/205 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі | Немає ручки |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 65 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Сумісний зарядний пристрій | Базове зарядне 40V/3A Energy Flex 40Volt |
| Сумісний акумулятор |
АКБ для роботи 40V/4Ah Energy Flex, АКБ для роботи 40V/5Ah Energy Flex |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 22,4 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 90 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






