Механічна газонокосарка AL-KO RazorCut 28.1 HM
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ
Механічна газонокосарка AL-KO RazorCut 28.1 HM циліндричної форми ідеально підійде для косіння трави на невеликих ділянках, площею до 150 кв.м. Унікальна система зрізу за допомогою 5 ножів, один із яких розташований знизу і не стикається з рештою, підрізає траву з ідеальною чіткістю. Абсолютна свобода дій, що не залежить від довжини кабелю або наявності палива в баку. Ваш газон ще ніколи не був таким красивим та доглянутим!
Основні характеристики газонокосарки AL-KO RazorCut 28.1 HM
- Продуктивність. За допомогою спеціального косарного шпинделя з 5 ножами зверху та 1 знизу, які не стикаються між собою. Агрегат гарантує точне та рівномірне зрізання трави, як ножицями.
- Ширина та висота косіння. Висота стрижки має 4 положення та регулюється від 14 до 35 мм, ширина одного проходу при скошуванні дорівнює 28 см.
- Травозбірник. Кошик для збору трави доступний як додаткове обладнання
- Маневреність. Колеса діаметром 220 мм легко проходять по нерівній місцевості
- Компактність. Невелика вага пристрою, близько 6,8 кг, не займе багато місця у вашому госп. блоці, проте ідеально підійде для власників невеликих зелених газонів
Особливості моделі AL-KO RazorCut 28.1 HM:
Матеріали

Для виробництва цієї моделі були використані високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін служби пристрою.
Простота використання

Відсутність кабелю, двигуна та бензобака робить використання пристрою простим та безпечним.
Незалежність

Апарат повністю автономен, він не залежить від наявності палива чи електрики в мережі. Все, що потрібно, це ваша фізична сила.
Зручність

Ви можете підстригати газон у будь-який зручний для вас час, адже механічна газонокосарка не видає жодного шуму.
Безпека

Спеціальний гумовий бампер захищає від ударів, подряпин та будь-яких інших механічних пошкоджень.
Унікальна система

Спеціальна система стрижки з плавним регулюванням висоти зрізу допомагає перетворити ваш газон на ідеальне поле для гольфу.
Наш інтернет-магазин є офіційним дилером компанії AL-KO в Україні. Ми гарантуємо якість товару та безкоштовну доставку до будь-якого населеного пункту, починаючи від великих міст –Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків та закінчуючи маленькими селами. Також ви можете оформити послугу адресної доставки.
Комплектація AL-KO RazorCut 28.1 HM:
- Газонокосарка механічна
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Механічна |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 150 м2 |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 28 см |
| Висота стрижки газону | 14-35 мм, 4-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Вісь колеса |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 220 мм |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній (замовляйте окремо) |
| Ємність травосбірника | 30 л (купляється окремо) |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 6,8 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 48 × 25 × 37 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






