Бензинова газонокосарка AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Бензинова газонокосарка AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus - це високопродуктивна газонокосарка з самохідним приводом.
Особливості бензинової газонокосарки AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus
- Ширина скошування робочої поверхні 46 см.
- Вона оснащена потужним 4-тактним двигуном об'ємом 139 см³.
- Потужність двигуна 2,1 кВт (2,8 л.с.), що забезпечує швидке та ефективне косіння газону.
- Також вона оснащена семирівневим регулюванням висоти зрізу (від 30 до 80 мм), що дозволяє підлаштовуватися під різні умови та вимоги косіння газону.
- Оснащена міцною сталевою рамою та великими колесами, які забезпечують стійкість та легкість керування на будь-якій трасі.
- Розмір коліс передніх 200 мм, задніх 280 мм.
- Травозбірник об'ємом 60 л.
Модель AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus має чавунну коробку передач, що забезпечує тривалий термін служби. Крім того, газонокосарка AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus оснащена зручною та ергономічною рукояткою з м'якими накладками.
Регулювання висоти зрізу

Завдяки зручному централізованому регулюванню висоти зрізу можна швидко встановити потрібну висоту зрізу. Так створюється ідеальний газон!
Колісний привід

1-ступінчастий колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах і схилах. Для швидкої та енергозберігаючої роботи.
Удобна передня ручка

Завдяки передній ручці для перенесення косарку легко транспортувати, що спрощує передачу пристрою на технічне обслуговування та зберігання його взимку.
Ready Start / Quick Start

Двигуни Briggs & Stratton і AL-KO Pro запускаються дуже швидко і просто завдяки системі Ready Start / Quick Start (QSS)!
М'яка ручка

Унікальна накладка на ручку з м'якого матеріалу знижує вібрації так робить експлуатацію більш комфортною за рахунок м'якості материалу та більш товстої ручки.
Індикатор заповнення

Аеродинамічний пластиковий об’ємний травозбірник переконує не лише розміром — вбудований індикатор рівня заповнення показує, коли треба випорожнити його..
Коси довше

Завдяки надвисокому корпусу із листової сталі й дуже великому каналу бічного викиду пропускна здатність повітря збільшена на 42 %, порівняно зі звичайними корпусами із листової сталі. На відміну від стандартних газонокосарок, зрізана трава викидається по крутішій траєкторії!
Справжній універсал

Пропонує оператору функції косіння, сбирання трави та мульчування ділянки природним добривом!
Функція мульчування

Травинки підкидаються вгору на деку косарки повітряним вихором, кілька разів подрібнюються ножем і видуваються назад на газон як природне добриво. Це повертає газону його природні поживні речовини і захищає його від пересихання.
Газонокосарка AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus є надійним інструментом для якісного та швидкого косіння газону на великих територіях, при цьому вона проста у використанні та обслуговуванні.
Комплектація AL-KO 46.0 SP-A Comfort Plus:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або россійською мовою
- Упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна походження бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 1400 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 2,9 к.с., AL-KO Pro 145 QSS |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
4inONE Кошение, сбор, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow |
MaxAirflow Аеродинамічна форма корпусу забезпечує максимальний результат збирання трави. Завдяки цьому Тразбірник краще заповнюється і його потрібно рідше очищати і це заощаджує час |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид |
Бічний викид Швидке скошування великих площ |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/280 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 60 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 34 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 88 × 59 × 59 см |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 96 × 60 × 60 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






