Бензинова газонокосарка AL-KO 46.3 SP-B Highline
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ

Бензинова газонокосарка AL-KO 46.3 SP-B Highline - це високоякісний інструмент, створений спеціально для догляду за газонами середньої площі, розміром до 1400 м2.

Переваги бензинова газонокосарки AL-KO 46.3 SP-B Highline
- Оснащена потужним двигуном Briggs & Stratton 625EXi, який забезпечує високу продуктивність та ефективність роботи.
- Потужність двигуна 2,3 кВт.
- Ширина косіння становить 46 см, що забезпечує швидке та якісне косіння великих ділянок.
- Висоту зрізу можна регулювати в 7 положеннях у діапазоні від 30 до 80 мм, що дозволяє підлаштовувати її під умови та вимоги конкретного газону.
- Має зручну та функціональну ручку управління, яка дозволяє легко та точно маневрувати під час роботи.
- Великі колеса (розміром 200/280 мм) забезпечують стійкість та дозволяють легко долати нерівності поверхні.
- Бензиновий бак об'ємом 0,8л.
Косарка має високий ступінь маневреності, оскільки її потужний корпус виготовлений з легких, але міцних матеріалів. Також забезпечує довговічність та надійність у використанні.
Регулювання висоти зрізу

Завдяки зручному централізованому регулюванню висоти зрізу можна швидко встановити потрібну висоту зрізу. Так створюється ідеальний газон!
Колісний привід

1-ступінчастий колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах і схилах. Для швидкої та енергозберігаючої роботи.
Удобна передня ручка

Завдяки передній ручці для перенесення косарку легко транспортувати, що спрощує передачу пристрою на технічне обслуговування та зберігання його взимку.
Ready Start / Quick Start

Двигуни Briggs & Stratton і AL-KO Pro запускаються дуже швидко і просто завдяки системі Ready Start / Quick Start (QSS)!
Справжній універсал

Пропонує оператору функції косіння, сбирання трави та мульчування ділянки природним добривом!
Індикатор заповнення

Аеродинамічний пластиковий об’ємний травозбірник переконує не лише розміром — вбудований індикатор рівня заповнення показує, коли треба випорожнити його..
Коси довше

Завдяки надвисокому корпусу із листової сталі й дуже великому каналу бічного викиду пропускна здатність повітря збільшена на 42 %, порівняно зі звичайними корпусами із листової сталі. На відміну від стандартних газонокосарок, зрізана трава викидається по крутішій траєкторії!
Швидке обслуговування

Газонокосарки Briggs & Stratton можна легко обслуговувати і чистити у вертикальному положенні, за умови низького рівня заповнення бака. Водночас її можна дуже компактно зберігати до наступного використання.
Функція мульчування

Травинки підкидаються вгору на деку косарки повітряним вихором, кілька разів подрібнюються ножем і видуваються назад на газон як природне добриво. Це повертає газону його природні поживні речовини і захищає його від пересихання.
Бензинова газонокосарка AL-KO 46.3 SP-B Highline вважається одним з найкращих варіантів для догляду за середніми газонами - це високоякісний інструмент, який забезпечує швидке, якісне та зручне косіння, зменшуючи час та зусилля, що витрачаються на догляд за газоном.
Комплектація AL-KO 46.3 SP-B Highline:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або россійською мовою
- Упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна походження бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Бензинова |
| Серія |
Highline серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 1400 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновый, 3,1 к.с., Briggs&Stratton |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
3inONE Кошение, сбор и мульчирование |
| Робоча ширина газонокосарки | 46 см |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм, 7-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow |
MaxAirflow Аеродинамічна форма корпусу забезпечує максимальний результат збирання трави. Завдяки цьому Тразбірник краще заповнюється і його потрібно рідше очищати і це заощаджує час |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид | Немає |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 200/280 мм, на шарикопідшипниках |
| Ручка на корпусі |
Передня ручка Завдяки передній ручці, косарку легко переносити |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 70 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 1 літр |
| Об'єм масляного картера | 0,6 літра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 35 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 87 × 58 × 58 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






