Електрична газонокосарка AL-KO 32.2 E Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ
Модель AL-KO 32.2 E Comfort є електричною газонокосаркою, яку можна використовувати для стрижки газонів площею до 250 квадратних метрів.

Дана газонокосарка обладнана дуже зручною єргономічною та м'якою ручкою. Рукоятка сконструйована таким чином, що її можна повністю скласти і перемістити для оптимального зберігання. Крім того, AL-KO 32.2 E Comfort можна розмістити вертикально, щоб мінімізувати простір для зберігання та легко чистити корпус.
Переваги електричної газонокосарки AL-KO 32.2 E Comfort:
- Косарка оснащена двигуном потужністю 1200 Вт, який забезпечує високу продуктивність та ефективність роботи.
- Косарка також має зручну ручку, що складається, яка полегшує транспортування і зберігання пристрою.
- Ширина захвату становить 32 сантиметри, що дозволяє швидко та безперешкодно косити газон.
- Скошена трава збирається в травозбірник об'ємом 35 літрів, який можна легко та зручно зняти та спустошити після роботи.
- AL-KO 32.2 E Comfort обладнана центральним регулюванням висоти 6 рівнів, що дозволяє налаштовувати висоту стрижки в діапазоні від 20 до 75 мм.
- Завдяки централізованому регулюванню висоти зрізу можна миттєво досягти ідеальних результатів зрізу.
Косарку можна легко і просто керувати, цьому сприяє мала вага та компактность. Крім того, пристрій досить тихий і не робить зайвого шуму під час роботи. Спеціальна форма корпусу, в якій колеса не стирчать із боків, дає змогу безперешкодно підстригати газон вздовж кам’яних огорож і стін.
Підсумовуючи вищевикладене, можна сказати, що AL-KO 32.2 E Comfort - це надійне, ефективне та зручне рішення для обробки газону.
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Електрична |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 250 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Електричний, 1,2 кВт, AL-KO |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 32 см |
| Висота стрижки газону | 20-75 мм, 6-ступенева |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Поліпропілен |
| Колеса: передні/задні | 155/180 мм |
| Ручка на корпусі |
Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косарку легко переносити однією рукою |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканинно-пластиковий |
| Ємність травосбірника | 35 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 12,4 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 76 × 52 × 43 м |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






