Електрична газонокосарка AL-KO 3.22 E Easy
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ
Електрична газонокосарка AL-KO 3.22 E Easy - це потужний та гнучкий інструмент для догляду за газоном. Вона оснащена 1200-ватним електричним двигуном, який забезпечує високу продуктивність та ефективність при роботі.

Характеристики електричної газонокосарки AL-KO 3.22 E Easy
- Електричний двигун має потужність 1,6 л.с.
- Газонокосарка має ширину скошування 32 см.
- 6-позиційне регулювання висоти зрізу (від 20 до 75 мм), що дозволяє легко створювати ефект газонових килимів.
- Вона оснащена центральною ручкою для зручності транспортування та зберігання.
- Пластиковий травозбірник має об'єм 35 літрів.
- Косарка підходить для газонів площею до 250 м².
Дана газонокосарка особливо вражає своїм дизайном без виступаючих коліс – ідеально підходить для точного косіння біля краю в кутах та на невеликих кривих садах.
Особливості модели AL-KO 3.22 E Easy:
Скошування близько до краю

Спеціальна форма корпусу, в якій колеса не стирчать із боків, дає змогу безперешкодно підстригати газон вздовж кам’яних огорож і стін.
Просте транспортування

Завдяки міцній ергономічній ручці для перенесення газонокосарки можна легко переносити та транспортувати.
Справжній універсал

Газонокосарка має функції одночасного косіння та прибирання трави на ділянці, та пропонує великі можливості для оператора.
AL-KO 3.22 E Easy дуже легка та зручна в експлуатації газонокосарка, яка дозволяє швидко та легко скоротити довжину трави на невеликих ділянках. Вона може легко переміщатися газоном і обробляти навіть складні ділянки. Завдяки компактному розміру та вазі газонокосарки її дуже легко зберігати. Дана модель є бюджетним рішенням для тих, хто бажає швидко та легко підтримувати свій газон у чудовому стані.
Комплектація AL-KO Classic 3.22 E:
- Газонокосарка
- Инструкція на українській або россійській мові
- Упаковка для безпечного транспортування
- Гарантійний талон
Країна родина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Електрична |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 250 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Електричний, 1,2 кВт, AL-KO |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 32 см |
| Висота стрижки газону | 20-75 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Поліпропілен |
| Колеса: передні/задні | 155/180 мм |
| Ручка на корпусі |
Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косарку легко переносити однією рукою |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковий |
| Ємність травосбірника | 35 л |
| Індикатор заповнення травозбірника |
Індикатор заповнення Вбудований індикатор рівня заповнення травозбірника показує, коли потрібно спустошити його |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 12,1 кг |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 71 × 45 × 40 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Газонокосарка |






