Працюємо! Замовляйте. Все буде Україна!

Мотокоса SOLO by AL-KO 140 B

Артикул: 127615
Розроблено в НімеччиніБензинова мотокоса від відомого німецького виробника SOLO by AL-KO. Модель SOLO by AL-KO 140 B. Потужність двигуна 1,5 кВт. Тип ріжучого елемента мотокоси – волосінь та ножа металевий. Вага 7,7 кг. Офіційна гарантія 12 місяців. 115 сервісів по всій Україні!
Немає в наявності
7 499 грн.
   Доставка
Від 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
   Оплата
Готівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
   Гарантія
Офіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки

Категорії: Мотокоси та тримери

Незалежні косарки, як професіонали, міцні, ефективні і прості у використанні бензинові мотокоси solo by AL-KO 140 B - це вражаюча потужність із ідеальними результатами косіння у виконанні перевіреної якості solo by AL-KO. Вони виконують гарні фігури всюди, де газонокосарки стикаються з обмеженнями через їх розмір.

Двигун з низьким рівнем викидів вихлопних газів завдяки системі подачі повітря. Завдяки низької вібрації, готовому до запуска перемикачу, професійному подвійному плечовому ременю, продуманій ергономіці зчеплення та оптимальному балансу пристрою забезпечується плавна робота в природньому робочому положенні. Крім того, пристрій дуже легкий в обслуговуванні, а заміна двох ріжучих елементів, головки шпульки та міцного металевого ножа (ширина зрізу 25 см або 41 см), є справою швидкою та легкою. Голівка шпульки Fast & Easy дозволяє легко намотувати ріжучу ліску, не відкриваючи шпульки мотокоси. Зручне транспортування та економія місця при зберіганні шляхом провертання ручки.

Завдяки дуже потужному двигуну з вбудованим захистом від вібрацій, solo by AL-KO 140 B - це ваш практичний помічник з надзвичайною простотою використання. Він пропонує вам додатковий комфорт під час косіння та очищення високої трави з невеликими зусиллями, а також потужного проходження через дикий чагарник та підлісок.

Надзвичайно міцний двигун з низьким рівнем шкідливих викидів у повітря, професійна мотокоса із шпулькою та міцним сталевим ножем, подвійним плечовим ременем – саме це ідеально підходять для вимогливих робіт з косіння.

За допомогою цієї потужної мотокоси ви отримуєте вигоду від потужного і одночасно плавно працюючого 2-тактного двигуна останнього покоління, потужністю 1,5 kW (40,2 куб.см), з подачею повітря для роботи з низьким рівнем викидів вихлопних газів.

Завдяки зручному та безпечному керуванню пристроєм за допомогою велосипедної ручки та ергономічно вбудованим елементам управління, ви можете без зусиль виконувати складні роботи з косіння та прибирання на газонах, у високій траві чи чагарнику у природньому робочому положенні. Крім того, професійний подвійний плечовий ремінь та надзвичайно низький рівень вібрації забезпечують значне полегшення під час роботи, підвищують комфорт під час перенесення та підтримують безпечне поводження з мотокосою.

Потужна мотокоса пропонує вам велику гнучкість у використанні, оскільки в комплект поставки входять два ріжучих елемента: міцний металевий 25-сантиметровий ніж із кріпленням та велика голівка шпульки Fast & Easy для зрізу трави шириною 41 см. Завдяки цьому ви використовуєте функцію автоматичного регулювання, щоб без особливих зусиль встановити оптимальну довжину ліски під час роботи (просто постукайте об землю шпульку мотокоси). Вас більше не буде дратувати намотування ліски на шпульку і для цього вже не потрібно відкривати шпульку мотокоси.

За допомогою цього високопродуктивного пристрою ви зможете подолати чагарники і ефективно та швидко пройти важку місцевість. Мотокоса не залежить від часу роботи акумулятора, довжини кабелю та безладу кабелів – це ваш плюс на великих площах і парках та на відкритій місцевості.

Особливості SOLO by AL-KO 140 B:

  • Двигун з низьким рівнем викидів вихлопних газів
  • Потужна робота з потужним двигуном 1,5 kW
  • Безпечне, зручне керування завдяки ергономічній велосипедній ручці
  • Шпулька 130 мм. Швидке і легке намотування ліски на голівку шпульки без відкривання шпульки мотокоси
  • Готовий до запуска перемикач
  • Оптимальний баланс пристрою завдяки ремінній підвісній шині
  • Має зручний професійний подвійний плечовий ремінь
Виробник Solo
Тип коси/тримера Мотокоса
Потужність електро- мотокос та тримерів Бензиновый, 2,0 л.с.
Ріжучий елемент коси/тримера Струна/Ніж
Розміщення двигуна тримера Зверху
Вага 7,7 кг
Гарантія 12 місяців