Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO E-Rider R85.1 Li
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Невеликий, але витончений і маневрений одночасно. Як райдер E-Rider R85.1 Li є універсальною зброєю для боротьби з високою травою в середніх або викривлених садах. Зручне сидіння, що регулюється, у поєднанні з кермовим колесом і простими органами управління забезпечують високий рівень комфорту. Їх можна привести в дію за допомогою педалі, кермового керування та робочого зусилля. E-Rider R85.1 Li не залишає бажати кращого для користувача – особливо з погляду екологічності – косіння з низьким рівнем викидів без вихлопних газів.
Завдяки ширині скошування 62 см та радіусу скошування всього 50 см, E-Rider R85.1 Li ідеально підходить для вигнутих садів з вузькими проходами. Косарка-райдер живиться від літій-іонного акумулятора 72 В/31 Ач, який розвиває швидкість до 6,5 км/год під час руху вперед і 5,0 км/год під час руху заднім ходом. Висота стрижки регулюється в 10 кроків і централізовано від 2,5 см до 13 см. Привід безступінчастий електричний та ножний гідростат. Великий ящик, що уловлює, легко спорожняється за допомогою телескопічного важеля і подає звуковий сигнал, коли ящик наповнюється. Задня вісь із чавуну забезпечує особливо довгий термін служби. Насолода від скошування доповнюється скошуванням близько до краю з обох боків.
Особливості Solo by AL-KO E-Rider R85.1 Li:
- Безступінчастий електропривід
- Велика літій-іонна батарея 72 В для надійної роботи
- Кромкове скошування з обох боків
- Підвищений комфорт завдяки безшумному скошуванню
- Регулювання швидкості відвалу у складних умовах
- Контейнер з телескопічним важелем і акустичним індикатором рівня, що легко спорожнюється.
- Круїз-контроль та світлодіодні передні фари
| Виробник | Solo |
| Тип мінітрактора | Садовий трактор |
| Серія |
Classic серія Базова серія для шанувальників традиційної німецької якості у поєднанні з оптимальним функціоналом. Ідеально підходять для невеликих та середніх садів |
| ДВИГУН | |
| Потужність двигуна мінітрактора | Аккумулятор Li-Ion 72В/31Ач |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Ширина стрижки мінітрактора | 62 см |
| Висота стрижки мінітрактора | 25-130 см (10 положений) |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 174,0 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






