Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO R 7-63.8 A
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO R 7-63.8 A – це потужна садова техніка для обробки газонів на великій території. Цей райдер можна охарактеризувати як високоефективний пристрій, за допомогою якого ви можете досягти бажаного результату в косінні газону або будь-якої трави без трудомістких витрат і великих зусиль. З ним дуже зручно працювати завдяки зручному крісло, а сучасна система ножів на потужному двигуні впорається з будь-яким завданням.
Основні характеристики трактора-газонокосарки AL-KO R 7-63.8 A
- 5 швидкостей вперед та 1 назад. Завдяки можливості вибору швидкості скошування, можна оптимізувати роботу з трактором на ділянках з нерівностями, на схилах або на ідеально рівній поверхні. А завдяки реверсній швидкості, міні-трактор забезпечить вам мобільність, маневреність та зручність у роботі. Мах швидкість вперед, 4.5 км/год, Мах швидкість назад, 1.5 км/год.
- Велика ширина захвату. За один прохід цього агрегату ви можете скосити смугу шириною 62 сантиметри. Завдяки цьому, ви будете витрачати набагато менше часу на обробку всього лужка і навіть найбільша ділянка здасться вам зовсім невеликою. При цьому він залишається малогабаритним, досить вузьким і здатний обробляти територію в важкодоступних місцях.
- М'який травозбірник. Завдяки пропусканню повітря через травозбірник, він краще ущільнюється та вміщує більше трави, за рахунок чого ви довше можете працювати з пристроєм без очищення травозбірника. Його об'єм у цьому тракторі складає 130 літрів!
- Висота косіння може змінюватись від 25 до 75 мм. Цей садовий трактор-газонокосарка має чотири рівні висоти скошування вашого газону або трави, причому перемикання виконується в автоматичному режимі за допомогою рукояті. Ви миттєво зможете змінити положення леза, виставити відповідну висоту, і навіть не вимикати двигун.
Особливості моделі AL-KO R 7-63.8 A:
Європейська якість

У виробництві використовуються лише якісні метал,пластик та інші матеріали, які проходять сертифікацію та жорсткий контроль якості
Економія

Завдяки двигуну з малим об'ємом витрата палива буде мінімальною, і в порівнянні з іншими пристроями ви зможете швидко окупити вартість обладнання
Маневреність та малі габарити

Невеликий розмір садового трактора забезпечує хорошу прохідність за умов дерев та інших перешкод
Великий травозбірник

Завдяки ємності на 130 літрів, ви можете забути про необхідність багаторазово очищати ємність під час збирання території
Безпека

Завдяки наявності спеціального датчика обладнання миттєво відключається, як тільки оператор зістрибує з сидіння трактора
Надійність

Конструкція максимально проста, не має зайвих деталей та вузлів, тому буде дешевою та надійною в експлуатації
Ми як офіційні дилери німецької компанії AL-KO в Україні, гарантуємо безкоштовну доставку садово-городньої техніки високої якості до будь-якого населеного пункту України зручним для вас способом. Ви також можете оформити адресну доставку товару. Замовлення, прийняті до 14.00, надсилаються того ж дня.
Комплектація AL-KO R 7-63.8 A:
- Трактор-газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип мінітрактора | Садовий трактор |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 2500 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 5,7 к.с., AL-KO Pro 225 |
| Потужність двигуна мінітрактора | 5,7 л.с. |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск | Немає. Ручний старт |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Ширина стрижки мінітрактора | 62 см |
| Висота стрижки мінітрактора | 25-75 мм (4 положения) |
| Висота стрижки газону | 25-75 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність | Коробка передач (4 вперед / 1 назад) |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканево-Пластиковый |
| Ємність травосбірника | 130 л |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 11"х4.0-5/13"х5.0-6 |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 15 литр |
| Об'єм масляного картера | 1,3 литра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 120,0 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 183 × 78 × 117 см |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 150 × 80 × 94 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






