Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO R 7-65.8 HD
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO R 7-65.8 HD з чохлом 992425 та олією 100006E – це надійний і потужний інструмент для догляду за великими газонами та парками. Він оснащений 1-циліндровим бензиновим двигуном Briggs & Stratton 950E.
Характеристики трактора-газонокосарки Solo by AL-KO R 7-65.8 HD з чохлом 992425 та оливою 100006E
- Робоча ширина становить 62 см, що дозволяє швидко та якісно обробити площу до 3000 м².
- Для забезпечення ефективної роботи трактор-газонокосарка оснащена потужним двигуном Briggs & Stratton 950E (1 циліндр) з об'ємом 223 куб. см та потужністю 4,0 кВт при 3000 об/хв.
- Привід у нього здійснюється за допомогою ножного гідростату (T1).
- Максимальна швидкість становить 6 км/год.
- Об'єм травозбірника складає 130 літрів, а його матеріал – тканина.
- Висота зрізу регулюється в діапазоні від 25 до 75 мм за допомогою централізованої 4-ступінчастої системи.
- Муфта ножа механічна.
- Колеса пневматичні, їх розміри становлять 11×4,0–5 / 13×5,0–6.
Комплект поставки включає чохол захисний 992425 і масло для двигуна 100006E.
Висока ергономічність досягається завдяки зручному регульованому сидінню, легкодоступним блокам управління та зручному керму. Травозбірник зручно випорожнюється за допомогою телескопічного важеля та попереджає користувача звуковим сигналом про заповнення травозбірника.
Розміри трактора-газонокосарки складають 190 x 66 x 110 см. Завдяки вузькій ширині ідеально підходить для вузьких садових в'їздів.
В цілому, дана модель має високу продуктивність, надійність та довговічність, що робить її ідеальним вибором для тих, хто хоче дбати про свій газон правильно та якісно.
| Виробник | Solo |
| Тип мінітрактора | Райдер |
| Серія |
Premium серія З позначкою PREMIUM ви отримуєте лише найкраще. Інновації в кожній деталі та функціонал розроблений для задоволення найвищих вимог. Максимальний комфорт для регулярного користування |
| Рекомендована площа | до 3000 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 5,4 к.с., Briggs&Stratton 950E |
| Потужність двигуна мінітрактора | 5,4 л.с. |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Ширина стрижки мінітрактора | 62 см |
| Висота стрижки мінітрактора | 25-75 мм (4 положения) |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканевый |
| Ємність травосбірника | 130 л |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь |
| Колеса: передні/задні | 11 × 4,0–5/13 × 5,0–6 |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 120 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 190 × 66 × 110 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






