Заглибний насос AL-KO Drain 9500 Easy
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Насоси
Завдяки комбінованій основі насоса (регульована опора насоса) DRAIN 9500 Easy підходить як для чистої, так і для брудної води. Функція "брудна вода" використовується, коли необхідно відкачати забруднену воду, наприклад, з-під крана, після повені, з брудних ставків або коли необхідно випорожнити цистерни. Завдяки великому вхідному отвору модель DRAIN 9500 Easy також легко справляється з брудною водою з розміром частинок до 25 мм.
Поплавковий вимикач можна встановити у два положення для безперервної, контрольованої або автоматичної роботи. В автоматичному режимі насос автоматично вимикається після досягнення мінімального рівня води.
Завдяки практичній вбудованій ручці для перенесення та невеликій вазі всього близько 4 кг занурювальний насос можна використовувати для дренажу як у мобільному, так і в стаціонарному режимі. Завдяки потужності 300 Вт, максимальній висоті подачі 6 м та продуктивності до 8500 л/год відкачування та перекачування виконуються в найкоротші терміни. Вихід насоса, вбудований у велику опору, забезпечує найкращу продуктивність. Гнучкість завдяки комбінованому штуцеру, що нагвинчується, на виході насоса. Вихідний отвір насоса становить 1,25 дюйми, що становить приблизно 41,9 мм.
Де використовується насос AL-KO Drain 9500 Easy?
Завдяки своїй універсальності насос AL-KO 9500 Easy стане незамінним помічником.
- для осушення затоплених підвалів, гаражів та приміщень;
- при відкачуванні води з колодязів, басейнів та ставків;
- для ліквідації наслідків потужних дощів та паводків;
- при дренажних роботах дільниці;
- для господарських потреб на дачному та в заміському будинку.
Особливості AL-KO Drain 9500 Easy:
- Регульована висота перемикання завдяки регульованому вимикачу поплавця
- З регульованою ніжкою насоса
- Вбудований вихід насоса для кращої продуктивності
- Надійне обладнання з нержавіючим валом насоса INOX
- Різні варіанти підключення завдяки комбінованому сполучному елементу, що нагвинчується
- Стабільна підставка з великою ніжкою насоса
Спеціально оброблений вал двигуна із міцної нержавіючої сталі та поліпропіленовий корпус, армований скловолокном, забезпечують довгий термін служби цього практичного помічника.
Примітка. Занурювальний насос не підходить для питної води, а лише для технічної води та хлорованої води (вода для басейнів) з температурою нижче 35 °C. Він також не підходить для використання у солоній воді, воді з агресивними хімічними речовинами або воді із вмістом піску.
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Довжина кабеля насосу | 10,0 м |
| Діаметр випускного отвору насоса | G 1 1/4" (41,9 мм) |
| Робочий механізм насосу | 1-ступеневий |
| Виробник | AL-KO |
| Тип насосу | Погружний насос |
| Потужність насоса | 0,3 кВт |
| Максимальна глубина забору води | 5,0 м |
| Максимальна висота подачі насоса | 6,0 м |
| Максимальна продуктивність насоса (л/г) | 8500 л/ч |
| Максимальний розмір твердих частин | 25 мм |
| Тип води | Для чистої води |
| Робочий тиск насоса | 0,6 бар |
| Вага | 4,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |






