Заглибний насос AL-KO ТВР 6000/7
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Насоси
Відмінний насос AL-KO TBP 6000 рекомендується використовувати для викачування води з глибоких земних надр.
Переваги AL-KO TBP 6000
- Відмінний рівень продуктивності та працездатності TBP 6000. Наявність сучасного двигуна 1000 Вт дозволяє піднімати воду з величезної глибини 10 метрів і заввишки близько 56 метрів. Електроживлення від генератора чи мережі 220-230 Вольт. За 55 хвилин насос AL-KO викачує зі свердловини близько 6000 л. води.
- МіцністьTBP 6000і безпека у використанні. Протягом тривалого часу може перебувати у водному середовищі. Виготовлений із високоякісних матеріалів, таких як сталь, латунь, пластик. Довгий кабель 15 м дозволяє підключити його до електромережі в будинку або квартирі під час виконання зовнішніх робіт.
- Компактний та легкий насос TBP 6000 компанії AL-KO. Має витягнуту форму та вагу близько 11 кг, тому його легко перевозити або переносити за потреби. Насос виконує роботу дуже тихо.
Наявність інтегрованого фільтра для очищення води, що закачується. Є функція автоматичної перевірки та контролю за кількістю води. AL-KO дає гарантію – 3 роки.
Якщо ви прагнете придбати якісні прилади на довгі роки роботи, то насос TBP 6000 бренду AL-KO – це те, що вам потрібно.
| Довжина кабеля насосу | 15,0 м |
| Діаметр випускного отвору насоса | G 1" (33,3 мм) |
| Робочий механізм насосу | 7-ступеневий |
| Виробник | AL-KO |
| Тип насосу | Насос для скважини |
| Потужність насоса | 1,0 кВт |
| Максимальна глубина забору води | 10,0 м |
| Максимальна висота подачі насоса | 55,0 м |
| Максимальна продуктивність насоса (л/г) | 6000 л/г |
| Максимальний розмір твердих частин | 0,5 мм |
| Тип води | Для чистої води |
| Робочий тиск насоса | 5,5 бар |
| Вага | 11,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |






