Заглибний насос для брудної води AL-KO Drain 7500 Classic SWISS
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Насоси
Якщо Вам необхідно швидко відкачати велику кількість води із затоплених приміщень, то Вам у цьому допоможе заглибний classic насос компанії AL-KO Drain 7500 Classic. Ідеальний варіант для нечастого використання у непередбачених ситуаціях, при затопленні підвалів та земельних ділянок.
Переваги AL-KO Drain 7500 Classic:
- Потужність моделі. Електродвигун має потужність 450 Вт. Перекачує за годину 7,5 тисячі літрів води. Під час опускання на глибину 5 метрів піднімає воду на висоту 6 метрів.
- Продуктивність AL-KO. Має пропускний отвір d41, 9 мм. Легко справляється з брудною водою, яка має рівень домішок становить 5 %. При цьому грязьові частинки можуть бути до 3 см у діаметрі.
- Мобільність 7500Drain. За рахунок 10-ти метрового кабелю може працювати на відстані від розетки, не використовуючи додаткового обладнання.
- Надійність. Для виготовлення корпусу використано скловолокно, яке надійно захищає від агресивної дії обставин.
- Невеликий розмір та вага роблять насос фірми AL-KO Drain 7500 Classic ідеальним у використанні та зберіганні.
Особливості моделі AL-KO Drain 7500 Classic:
Насос з перехідником

На насосній станції встановлена вилка з плоскими контактами Швейцарського типу. Для роботи в нашій мережі використовуйте перехідник з комплекту.
Двигун

Двигун потужністю 450 Вт виготовлений із зносостійких матеріалів і може за годину перекачати 7500 літрів води.
Контроль рівня води

Для запобігання захопленню повітря в систему забору води є поплавок, який відключить пристрій при критично низькому рівні води.
Перехідник

Діаметр вихідного отвору G 1,25" (41,9 mm), для підключення труб або садових шлангів меншого діаметра в комплекті передбачено перехідник.
Транспортування

Завдяки невеликій вазі 4,4 кг і вбудованим ручкам насос легко можна транспортувати навіть непідготовленій людині.
Упаковка

Коробка із міцного картону надійно захищає насос від пошкоджень під час транспортування або зберігання.
Наш сайт є офіційним дилером німецької ТМ AL-KO, що гарантує якість усіх представлених товарів. Ми надішлемо товар по всій території України абсолютно безкоштовно. Для нас не має значення, де ви проживаєте, у великому місті (Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків) чи маленькому селищі – ми цінуємо кожного нашого клієнта. Також ви можете скористатися послугою адресної доставки.
Комплектація AL-KO Drain 7500 Classic:
- Насос заглибний
- Перехідник
- Інструкція українською або російською мовою
- Упаковка для зручного транспортування або зберігання
- Гарантійний талон
Країна реєстрації бренду - Німеччина
| Серія |
Classic серія Базова серія для шанувальників традиційної німецької якості у поєднанні з оптимальним функціоналом. Ідеально підходять для невеликих та середніх садів |
| Довжина кабеля насосу | 10,0 м |
| Діаметр випускного отвору насоса | G 1 1/4" (41,9 мм) |
| Робочий механізм насосу | 1-ступеневий |
| Виробник | AL-KO |
| Тип насосу | Погружний насос |
| Потужність насоса | 0,45 кВт |
| Максимальна глубина забору води | 5,0 м |
| Максимальна висота подачі насоса | 6,0 м |
| Максимальна продуктивність насоса (л/г) | 7500 л/г |
| Максимальний розмір твердих частин | 30 мм |
| Тип води | Для грязної води |
| Вага | 4,4 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |






