Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 2323 W
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: РОБОТИ, ГАЗОНОКОСАРКИ
AL-KO Robolinho 2323 W - газонокосарка-робот, призначена для догляду за газоном на площі до 2300 квадратних метрів. Це інноваційний пристрій, який може самостійно косити газон без участі людини. Це особливо зручно для тих, хто не хоче витрачати час та зусилля на ручний догляд за газоном.
AL-KO Robolinho 2323 W оснащена системою навігації, яка допомагає їй обійти перешкоди та орієнтуватися на території газону.
Переваги газонокосарки-робота AL-KO Robolinho 2323 W.
- Безшумну та беземісійну роботу цієї косарки забезпечує електродвигун з живленням від літій-іонної батареї ємністю 5,0 А год/25,2 В.
- Робот може працювати без перерв протягом 240 хвилин, а час зарядки становить 170 хвилин.
- Ширина захвату становить 23 см, а висота зрізу може змінюватись у межах від 22 до 55 мм.
- AL-KO Robolinho 2323 W оснащений 4 подвійними лезами, які забезпечують ідеальне скошування трави, а завдяки функції ECO споживання енергії значно знижується.
- Робот може самостійно долати підйоми до 45° та вузькі проїзди (60 см) без додаткових налаштувань.
- Газонокосарка працює практично безшумно, всього 60 Дб, це дає можливість запускати її у будь-який час доби та не заважати оточуючим відпочивати.
- AL-KO Robolinho 2323 W також може бути встановлений на другій базовій станції та має 9 можливих точок початку косіння.
- Вбудована сенсорна система гарантує максимальну безпеку для людей, тварин та самого робота.
AL-KO Robolinho 2323 W має вбудований датчик дощу, який не дозволить роботу вийти на газон під час дощу та пошкодити себе. Роботом можна керувати за допомогою програми AL-KO inTouch, що підвищує комфорт керування та спостереження за роботом.
Робот оснащений системою DCS (double-cut-system) – подвійним лезом, що забезпечує ідеальне скошування, а валок виступає у ролі природного добрива, завдяки якому знімається проблема з утилізацією трави. Реверсивні леза забезпечують у 4 рази більший термін служби леза.
Вона працює на електроенергії і має високу продуктивність. А також є безпечним для навколишнього середовища, на відміну від бензинових газонокосарок.


| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Робот |
| Рекомендована площа | до 2300 м2/до 45% уклон |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі (Вбудований) |
| Акумуляторна батарея | Литий-Ионная 5,0 А/ч / 25,2 В (встроенная) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение c мульчированием |
| Робоча ширина газонокосарки | 23 см |
| Висота стрижки газону | 22-25 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Час кошення/Час зарядки | 240 минут/170 минут |
| Налаштування | Wi-Fi + Smart Cloud Connect |
| Точки початку роботи | 9 точек |
| Датчик дождя | Есть датчик дождя |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Комплектація | Базова станція |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Робот-газонокосарка |






