Дровокол AL-KO LSH 520/5
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Дровоколи
Дровокол AL-KO LSH 520/5 призначений для легкого розколювання деревини. Професійне керування двома руками забезпечує безпечну та точну роботу. Міцні та якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації пристрою.
Горизонтальний дровокол AL-KO LSH 520/5 від AL-KO розколює деревину з довжиною розколу до 52 см. При цьому він досягає максимальної сили розщеплення 5,0 т. Завдяки міцній конструкції та використанню стійких матеріалів, вага горизонтального дровоколу AL-KO 520/ 5 становить приблизно 61 кг.
Сталеві деталі мають високоякісне порошкове покриття, тому надійно захищені від корозії. Горизонтальний дровокол LSH 520/5 працює від електромережі 230 В, потужність двигуна сягає 2200 Вт. Захисні системи забезпечують повну безпеку оператора, а завдяки своїй компактності він вимагає мінімум місця для зберігання та легко транспортується за рахунок наявності коліс.
Особливості дровоколу AL-KO LSH 520/5
- Горизонтальний дровокол з довжиною розколу до 52 см та силою розколу 5 т
- Високий рівень безпеки завдяки захисній системі
- Дворучна система керування
- Ергономічний та мобільний
- Зручний в експлуатації завдяки додатковій підставці
Переваги дровоколу AL-KO LSH 520/5
Висока якість матеріалів

Дровокол виготовлений тільки з якісних матеріалів, що значно підвищує термін експлуатації пристрою.
Електродвигун

Електродвигун високої потужності 2,2 кВт забезпечує феноменальний робочий тиск дровоколу в 5 тонн.
Керування

Дворучна система управління мінімізує ймовірність травмування через неуважність користувача.
Захист

Міцний металевий кожух захищає оператора від розльоту випадкових трісок і більших фрагментів деревини.
Нерухливий колун

Нерухливий колун клинового типу виготовлений із високоякісної загартованої сталі з захисним покриттям від корозії.
Пересування

Вага дровокола складає 61кг, а встановлені колеса та зручна ручка дозволяють з легкістю переміщати пристрій.
Наш інтернет-магазин є офіційним дилером компанії AL-KO в Україні з виробництва садової техніки. Ми гарантуємо безкоштовне відправлення товару з гарантією від виробника до будь-якого населеного пункту (Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків) зручним для вас способом або адресною доставкою.
Комплектація AL-KO LSH 520/5:
- Дровокол
- Інструкція українською або російською мовою
- Упаковка для безпечного транспортування та зручного зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина


| Виробник | AL-KO |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Формфактор дровоколу | Горизонтальний |
| Тип дровоколу | Гідравлічний |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Двигун | Електричний, 2,2 кВт |
| Робочий тиск дровокола | 5,0 т |
| Довжина поліна | від 20 до 52 см |
| Діаметр поліна | до 25 см |
| СЕРВІСНІ | |
| Об'єм масляного баку | 3,5 літри |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Розмір упаковки (ДхШхВ) | 110 × 30 × 50 см |
| Вага | 53,0 кг |
| Вид техніки | Дровокол |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |






