Культиватор акумуляторний AL-KO BO Flex TL 1820 (без АКБ та зарядного)
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Культиватори, Акумуляторна техніка AL-KO BO Flex 18Volt (на АКБ Bosch)
Культиватор акумуляторний AL-KO BO Flex TL 1820 - це компактний і потужний інструмент, призначений для підготовки грунту перед посевом, а також для видалення сорняків на огородах і садах.
Преимущества культиватора AL-KO BO Flex TL 1820
- Культиватор оснащений двома крутящимися робочими елементами діаметром 18 см, які можуть працювати на глибині до 8 см.
- Завдяки компактним розмірам і легкої вазі (около 3 кг), культиватор дуже зручний у використанні.
- У наборі НЕМАЄ акумулятора та зарядного пристрою. Докупається окремо
Культиватор акумуляторний AL-KO BO Flex TL 1820 працює безшумно і без викидання шкідливих речовин, що робить його екологічно чистим інструментом, який в будь-який момент можна купити в нашому магазині. У нас оригінальна якість і доступні ціни.
| Вид техніки | Культиватор |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 270 × 255 × 800 мм |
| Виробник | AL-KO |
| Тип культиватора | Акумуляторний |
| Робоча ширина | 20 см |
| Вага | 3,8 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |






