Бензиновий снігоприбирач AL-KO SnowLine 620 E III Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: Снігоприбирачі
Снігоприбиральник Comfort SnowLine 620 E III на бензиновому двигуні призначений для прибирання прибудинкових територій, під'їзних доріг, паркувальних зон. Завдяки своїй потужності 8,1 л. і металевому шнеку, він легко впорається із щільним сніговим покривом висотою до пів метра. Наявність фари дозволяє використовувати агрегат у будь-який час доби.
Основні характеристики бензинового снігоприбиральника AL-KO Comfort SnowLine 620 E III
- Продуктивність. Чотирьохтактний двигун об'ємом 302 куб.см та потужністю 8,5 к.с. дозволяє виконувати складні очисні роботи на ділянках середньої площі
- Параметри розчищення. При висоті снігу до 51 см ширина проходу становить 62 см. Викид здійснюється на 15 м убік
- Вага. Дана модель бензинового снігоприбирача важить 85 кг
- Робочий механізм. Пристрій обладнаний 2-ступінчастим робочим механізмом і має 6 передач вперед та 2 передачі назад
- Запуск роботи. За рахунок універсального двигуна від компанії AL-KO та електричного старту агрегат легко запускається в роботу навіть за складних погодних умов
Особливості моделі AL-KO Comfort SnowLine 620 E III:
Якісні матеріали
Апарат створений із пластику високої якості. Усі деталі чітко підігнані одна під іншу та надійно закріплені. Міцний металевий шнек не піддається механічному пошкодженню.
Комфорт

Для комфортної роботи оператора у будь-який час доби на корпусі встановлено фару. Рукоятки підігріваються, що дуже важливо при роботі на вулиці в холодну пору року.
Очищення снігу
Ви можете розчищати глибокий сніг (близько 0,5 м), шириною до 62 см за один прохід і відкидати його на 15 м у бік.
Керування
Оптимальне розташування важелів управління дозволяє оператору легко перемикати одну з шести швидкостей вперед або одну з двох назад, включати світло.
Переміщення
Наявність великого колеса дозволяє легко транспортувати снігоприбиральник до місця зберігання, а невеликі габарити дозволяють не займати багато місця у вашому госп блоці.
Запуск
Наявність електростартера дозволяє легко запускати пристрій у роботу навіть за найнижчих температур.
Наш інтернет-магазин є офіційним дилером компанії AL-KO в Україні. Ми надаємо офіційну гарантію якості товару та безкоштовно доставляємо у будь-який населений пункт. Ви можете вибрати будь-який зручний для вас спосіб розрахунку та відправки, а також замовити адресну доставку. Для нас не має значення, живете ви у мегаполісі – Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі чи Львові чи маленькому районному центрі. Ми цінуємо кожного нашого клієнта.
Комплектація AL-KO Comfort SnowLine 620 E III:
- Снігоприбиральник
- Інструкція українською або російською мовою
- Високоякісна упаковка для безпечного транспортування та зберігання
- Гарантійний талон
Країна батьківщина бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип снігоприбирача | Бензиновий |
| Двигун | Бензиновий, 8,5 к.с. |
| Трансмісія | 6 вперед/2 назад |
| Запуск | Електростарт |
| Тип шнеку | Металевий, зубчастий |
| Тип ротора | Двоступеневий |
| Тип колес | Пневматичні |
| Фара | Є |
| Підігрів ручок | Так |
| Шарина захвату | до 62 см |
| Висота захвату | до 51 см |
| Дальність викиду | до 15 метрів |
| Вага | 85,0 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяця |






