Акумуляторна газонокосарка AL-KO 32.1 Li BO Flex (без АКБ та зарядного)
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: ГАЗОНОКОСАРКИ, Акумуляторна техніка AL-KO BO Flex 18Volt (на АКБ Bosch)
Модель початкового рівня від AL-KO вражає своєю малою вагою, що запобігає швидкій стомлюваності при стрижці газону. Завдяки інноваційним компонентам, таким як літій-іонний акумулятор із індикатором рівня заряду, AL-KO 32.1 Li стане надійним партнером для вашого саду.
Завдяки невеликій вазі завдяки пластиковому корпусу, високій маневреності та ширині стрижки 32 см акумуляторна газонокосарка 32.1 Li ідеально підходить для догляду за невеликими садами. Літій-іонний акумулятор на 18 В забезпечує ефективну роботу на газонах площею до 200 м2. Ви можете легко відрегулювати висоту стрижки в 5 кроків від 25 мм до 65 мм лише одним рухом. Пластиковий збірний бокс не має індикатора рівня та вміщує до 30 л. Практична ручка для перенесення спрощує транспортування, а складна ручка дозволяє заощаджувати місце зберігання.
З сімейством акумуляторних інструментів AL-KO 18 В, сумісних з Bosch Home & Garden, ви ідеально підготовлені для будь-якого застосування завдяки численним садовим інструментам. Крім того, акумулятори та зарядні пристрої сумісні з усіма пристроями різних виробників, які працюють з акумуляторною системою Bosch 18 В для дому та саду.
Особливості AL-KO 32.1 Li:
- Потужний літій-іонний акумулятор 18 В. Необхідно 2 акумулятори для роботи (акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту)
- Стабільна пластикова скринька
- Центральне регулювання висоти стрижки
- Практична ручка для перенесення
- Складане кермо
- Спритний та компактний
| Виробник | AL-KO |
| Тип газонокосарки | Акумуляторна |
| Серія |
BO Flex 18Volt Всі товари серії BO Flex |
| Рекомендована площа | до 200 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | на Акумуляторі, BO Flex 18 Вольт |
| Зарядний пристрій у комплектації | Зарядне не входить до комплектації |
| Акумуляторна батарея | Аккумулятор не входит в комплектацию |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение и сбор |
| Робоча ширина газонокосарки | 32 см |
| Висота стрижки газону | 25-65 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Технологія MaxAirflow | Немає |
| Самохідність | Немає |
| Мульчування | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| Час кошення/Час зарядки |
Зависит от аккумуляторов. Больше информации тут |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Поліпропілен |
| Колеса: передні/задні | 140/160 мм |
| Ручка на корпусі |
Верхня ручка Завдяки верхній ручці, косарку легко переносити однією рукою |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Пластиковый |
| Ємність травосбірника | 30 л |
| Індикатор заповнення травозбірника | Немає |
| СЕРВІСНІ | |
| Сумісний зарядний пристрій |
Базове зарядне 18V/3A C50 Li BO Flex, Швидкістне зарядне 18V/8А FC100 Li BO Flex |
| Сумісний акумулятор |
Потрібно Два АКБ для робот 18V/2,5Ah BO Flex, Потрібно Два АКБ для роботи 18V/4Ah BO Flex, Потрібно Два АКБ для роботи 18V/5Ah BO Flex |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 11 кг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяця |
| Вид техніки | Газонокосарка |






