Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 15-103.7 HD-A
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Відкрийте для себе чудові сторони косіння газонів з нашими тракторами-газонокосарками AL-KO. Трактор-газонокосарка T15-103.7 HD-A Comfort - ідеальний помічник у великих садах.
Високоякісні деталі, розроблені у Німеччині та виготовлені в Австрії – суть трактора T15-103.7 HD-A Comfort. Завдяки потужному трактору-газонокосарці можна косити великі площі ефективно та з комфортом. Широкий вибір аксесуарів: наприклад, комплект для мульчування, валковки, снігоприбирання і т.д., і проста в заміні косарка робить трактор незамінним як влітку, так і взимку. Якщо ви шукаєте універсальний пристрій, цей варіант для вас.
Трактор-газонокосарка для великих площ серії Comfort із шириною захвату до 103 см ідеально підходить для швидкого та ефективного догляду за великим садом. Трактор-газонокосарка T15-103.7 HD-A Comfort оснащений двигуном AL-KO Pro потужністю 7,5 кВт із низьким рівнем вібрації. Висота зрізу регулюється на 6 рівнях від 30 до 80 мм. Довговічна газонокосарка виготовлена з листової сталі, має два ножі, які забезпечують ідеальний зріз і легко знімаються. До передньої частини трактора T15-103.7 HD-A Comfort взимку можна навісити снігоприбиральний щит. Великі колеса діаметром до 18 дюймів гарантують легкий поступ на будь-якій поверхні і в будь-якій місцевості. Прямо з місця водія можна випорожнити травозбірник розміром 220 л, це зробити за допомогою телескопічного важеля. Іншими перевагами виступають зручне кермо, подача сигналу при заповненні травозбірника та чітке керування.
Особливості Solo by AL-KO T 15-103.7 HD-A:
- Вищий комфорт завдяки чіткій роботі
- Додаткова функція мульчування
- Газонокосарка на шарикопідшипниках та з двома ножами
- Широкі колеса для оптимального результату косіння
- Легке переоснащення на зимовий період (за допомогою снігоприбирального щита)
| Виробник | Solo |
| Тип мінітрактора | Садовий трактор |
| ДВИГУН | |
| Потужність двигуна мінітрактора | 10 л.с. |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Ширина стрижки мінітрактора | 103 см |
| Висота стрижки мінітрактора | 30-80 мм (6 положень) |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 230,0 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






