Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy – потужний і надійний трактор для домашнього використання, який здатний обробити великі площі газону навіть на схилах завдяки досить потужному двигуну, гідростатичної трансмісії і широким колесам.
Двоциліндровий бензиновий двигун AL-ko Pro 450 з потужністю в 10,4 кінських сили дає трактору достатню потужність для роботи на великих газонних ділянках будь-якого рельєфу, і здатний обробляти міні-стадіони та інші території.
Особливості моделі AL-KO T 15-93. 2 HD-A Easy
- Ширина зрізу становить 93 см, що дозволяє швидко і ефективно обрізати великі ділянки газону.
- Косарка має 6-ступінчасте регулювання висоти зрізу від 30 до 80 мм, що забезпечує високу точність і якість стрижки.
- Модель AL-KO t 15-93.2 HD-A Easy обладнана міцною сталевою рамою і широкими колесами, що забезпечує стійкість і хорошу прохідність на нерівних поверхнях.
- Крім того, вона оснащена гідростатичною трансмісією, що забезпечує плавне управління і легкість в управлінні.
Основні характеристики трактора AL-KO T 15-93. 2 HD-A Easy
- Обсяг травозбірника, л - 220
- Розмір шин спереду / ззаду, мм - 18х8.5-8.5
- Система запуску-Електрозапуск
- Ширина захвату, см-93
- Висота зрізу, мм-30-80
- Для газонних площ до, м2-4500
- Кількість ножів-2
- Потужність, кВт-7.7
Додаткові переваги трактора AL-KO T 15-93. 2 HD-A Easy
- кришка моторного відсіку для легкого доступу до двигуна;
- ергономічне сидіння з високою спинкою і підлокітниками для зручності під час роботи;
- вбудований мульчувальник, який дозволяє використовувати обрізані трави для удобрення газону;
- обсяг травозбірника-220л.
Рекомендована площа обробки - 4500 м2, однак це умовне значення, яке можна взяти за основу при розрахунку одного безперервного сеансу косіння. При високому ступені занедбаності ділянки Рекомендована площа обробки може зменшитися, і доведеться косити з перервами, а при регулярному догляді – збільшитися.
На невеликому і середньому за розміром ділянці, аж до 4500 м2, дана косарка відмінно підійде за рахунок невеликих габаритів, високої маневреності, багатофункціональності і простого обслуговування. Вона істотно заощадить час і спростить догляд за ділянкою, зробивши його швидким і приємним.
Зручне спустошення травосбірника

Завдяки зручній телескопічній ручці більше не потрібно злазити з трактора щоб спустошити ємність.
Потужний двигун з легким стартом

Сучасний двигун від AL-KO забезпечує високу потужність під час косіння і легкий електростарт.
Зручна система керування трактором

Лише дві педалі - одна вперед і одна назад, забезпечують просте управління і зручне пересування навіть для користувачів без досвіду.
Великі пневмоколеса

Завдяки великим колесам з хорошим протектором забезпечується не тільки впевнений рух, але і безпеку для самого газону.
Двохножова система

Двохножова система з високоякісними сталевими ножами забезпечує максимально продуктивний покіс - жодна травинка не укриється від такої машини.
Приємне кермо

Форма керма і його покриття виконані з прицілом на зручність користувача - управління буде простим і плавним, а зчеплення рук з кермом досить впевненим.
Наш магазин є офіційним дистриб'ютором техніки від виробника AL-KO, тому ми надаємо офіційну гарантію і сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну і після нього. На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні більше 100 сервісними центрами по всій Україні, і ви можете звернутися в будь-який з них. Список послуг з адресами доступний тут.
Оперативна відвантаження і доставка по Києву і передмістю в день замовлення. По Україні відправка Новою Поштою в день замовлення.
Комплектація:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовами
- Упаковка для безпечного транспортування і зберігання
- Гарантійний талон
Країна походження бренду – Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип мінітрактора | Садовий трактор |
| Серія |
Easy серія Якісні садові інструменти за прийнятною ціною. Мають базовий функціонал та надійно виконують свою роботу. Ідеально підходять для невеликих садів |
| Рекомендована площа | до 4500 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 10,5 к.с., AL-KO Pro 450 |
| Потужність двигуна мінітрактора | 10,4 л.с. |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск |
Електрозапуск Високої ємності акумулятора достатньо, щоб виконати ~200 пусків (відповідає приблизно одному сезону косіння) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
3inONE Кошение, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 93 см (2 ножа) |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування | Опционально |
| Бічний викид | Немає |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканинно-пластиковий |
| Ємність травосбірника | 220 л |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 15х6,0 / 18х8,5, на шарикоподшипниках |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 8 литров |
| Об'єм масляного картера | 1,3 литра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 222 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 239 × 102 × 114 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






