Трактор-газонокосарка AL-KO T18-103.2 HD Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Трактор-газонокосарка AL-KO T 18-103.2 HD Comfort – потужний і надійний трактор для домашнього використання, який здатний обробити великі площі газону навіть на схилах завдяки досить потужному двигуну, гідростатичної трансмісії і широким колесам.
Двоциліндровий бензиновий двигун B & S Powerbuilt 4175 з потужністю в 8,5 кВт і об'ємом 500 куб.см. дає трактору відмінну потужність для роботи на великих газонних ділянках будь-якого рельєфу, і обробки міні-стадіонів та інших територій.
Особливості моделі AL-KO T 18-103. 2 HD Comfort
- Ширина зрізу становить 103 см, що дає можливість стригти газон на великих ділянках за один сеанс.
- Косарка має центральну 6-ступінчасту регулювання висоти зрізу від 30 до 80 мм, що забезпечує високу точність і якість стрижки.
- Модель AL-KO t 18-103.2 HD Comfort обладнана міцною сталевою рамою і широкими колесами, що забезпечує стійкість і хорошу прохідність на нерівних поверхнях.
- Крім того, вона оснащена гідростатичною трансмісією, що забезпечує плавне управління і легкість в управлінні.
Основні характеристики трактора AL-KO T 18-103. 2 HD Comfort
- Обсяг травозбірника, л - 220
- Потужність, кВт-8,5
- Система запуску-Електрозапуск
- Ширина захвату, см - 103
- Висота зрізу, мм-30-80
- Для газонних площ до, м2-6000
- Кількість ножів-2
Додаткові переваги трактора AL-KO T 18-103. 2 HD Comfort
- Кришка моторного відсіку для легкого доступу до двигуна;
- Зручна м'яка і приємна ручка;
- Ергономічне сидіння з високою спинкою і підлокітниками для зручності під час роботи;
- Обсяг травозбірника-220л;
- Зручна телескопічна ручка для спорожнення травозбірника.
Рекомендована площа обробки - 6000 м2, однак це досить умовне значення, яке можна лише взяти за базис при розрахунку одного безперервного сеансу косіння. При високому ступені занедбаності ділянки Рекомендована площа обробки може зменшитися, і доведеться косити з перервами, а при регулярному догляді і невисокою траві – збільшитися.
На ділянках аж до 6000 м2, дана косарка відмінно підійде за рахунок невеликих габаритів, високої маневреності, багатофункціональності і простого обслуговування. Вона істотно заощадить час і спростить догляд за ділянкою, зробивши його швидким і приємним.
Зручне зпустошення травосбірника

Завдяки зручній телескопічній ручці більше не треба вставати з трактора для зпустошення ємкості.
Потужний двигун з легким стартом

Сучасний двигун від Briggs & Stratton забезпечує високу потужність під час косіння та легкий електростарт.
Зручна система управління трактором

Лише дві педалі - вперед і назад, забезпечують просте управління та зручне пересування навіть для оператора без досвіду.
Великі пневмоколеса

Завдяки великим колесам з потужним протектором забезпечується не тільки впевнений рух, а й безпека для самого газону.
Двохножева система

Двохножева система з якісними сталевими ножами забезпечує максимально ефективне косіння - жодна травинка не зможе сховатися від такого обладнання.
Приємний руль

Форма руля та його покриття виконані для зручного користування оператором - управління буде простим, а адгезія рук з рулем дуже впевненою.
Наш магазин є офіційним дистриб'ютором техніки від виробника AL-KO, тому ми надаємо офіційну гарантію і сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну і після нього. На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні більше 100 сервісними центрами по всій Україні, і ви можете звернутися в будь-який з них. Список послуг з адресами доступний тут.
Оперативна відвантаження і доставка по Києву і передмістю в день замовлення. По Україні відправка Новою Поштою в день замовлення.
Комплектація:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовами
- Упаковка для безпечного транспортування і зберігання
- Гарантійний талон
Країна походження бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип мінітрактора | Садовий трактор |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 6000 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 8,5 к.с., Briggs&Stratton 4175 Powerbuilt |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск |
Електрозапуск Високої ємності акумулятора достатньо, щоб виконати ~200 пусків (відповідає приблизно одному сезону косіння) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
2inONE Кошение с задним выбросом или сбором |
| Робоча ширина газонокосарки | 110 см (2 ножа) |
| Висота стрижки мінітрактора | 30-80 мм (6 положень) |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування | Опционально |
| Бічний викид | Немає |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Тканинно-пластиковий |
| Ємність травосбірника | 220 л |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 15х6,0 / 18х8,5, на шарикоподшипниках |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 8 литров |
| Об'єм масляного картера | 1,3 литра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 222 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 239 × 110 × 114 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






