Трактор-газонокосарка AL-KO T18-111.2 HDS Comfort
ДоставкаВід 2000 грн:
По Києву
безкоштовно
По Україні
безкоштовно
ОплатаГотівкою при отриманні
та огляді.
Безготівкою.
На картку-рахунок
ГарантіяОфіційна, від виробника.
Повернення/Обмін
14 днів з моменту покупки
Категорії: САДОВІ ТРАКТОРИ
Трактор-газонокосарка AL-KO T18 - 111.2 HDS Comfort-це високопродуктивна і потужна техніка для догляду за газоном на великих територіях. Вона оснащена 2-циліндровим бензиновим двигуном B & S Powerbuilt 4175 потужністю 12,9 к.с., що забезпечує легку роботу навіть на крутих схилах.
Ширина різу становить 111 см, що дозволяє швидко і ефективно обрізати великі ділянки газону. Косарка має 6-ступінчасте регулювання висоти зрізу від 30 до 80 мм, що забезпечує високу точність і якість стрижки.
Модель AL-KO T18-111.2 HDS Comfort обладнана міцною сталевою рамою і широкими колесами, що забезпечує стійкість і хорошу прохідність на нерівних поверхнях. Крім того, вона оснащена гідростатичною трансмісією, що забезпечує плавне управління і легкість в управлінні.
Особливості моделі AL-KO T18 - 111.2 HDS Comfort
- Ширина зрізу становить 111 см, що дає можливість стригти газон на великих ділянках за один сеанс.
- Косарка має центральну 6-ступінчасту регулювання висоти зрізу від 30 до 80 мм, що забезпечує високу точність і якість стрижки.
- Є фари, які дають можливість в комфортному режимі стригти газон рано вранці або пізно ввечері.
- Модель AL-KO T18-111.2 HDS Comfort обладнана міцною сталевою рамою і широкими колесами, що забезпечує стійкість і хорошу прохідність на нерівних поверхнях.
- Вбудований мульчувальник дозволяє використовувати обрізані трави для удобрення газону.
Основні характеристики трактора AL-KO T18 - 111.2 HDS Comfort
- Потужність, кВт - 9,5
- Система запуску - Електрозапуск
- Ширина захвату, см - 111
- Висота зрізу, мм-30-80
- Для газонних площ до, м2 - 6000
- Кількість ножів - 2
Додаткові переваги трактора AL-KO T18 - 111.2 HDS Comfort
- ергономічне сидіння з високою спинкою і підлокітниками для комфортної роботи;
- індикатори рівня палива і заряду акумулятора;
- кришка моторного відсіку для легкого доступу до двигуна;
- зручна м'яка і приємна ручка;
- ергономічне сидіння з високою спинкою і підлокітниками для зручності під час роботи;
- функції мульчування і бічного викиду.
- потужне фронтальне світло для роботи в темний час .
Рекомендована площа обробки - 6000 м2, однак це досить умовне значення, яке можна лише взяти за базис при розрахунку одного безперервного сеансу косіння. При високому ступені занедбаності ділянки Рекомендована площа обробки може зменшитися, і доведеться косити з перервами, а при регулярному догляді і невисокою траві – збільшитися.
На ділянках аж до 6000 м2, дана косарка відмінно підійде за рахунок невеликих габаритів, високої маневреності, багатофункціональності і простого обслуговування. Вона істотно заощадить час і спростить догляд за ділянкою, зробивши його швидким і приємним.
Функція бічного викиду і мульчування

Завдяки боковому викиду немає потреби спорожняти травозбірник, тому найбільші площі можна скосити без зупинки.
Потужний двигун з легким стартом

Сучасний двигун від Briggs & Stratton забезпечує високу потужність під час косіння і легкий електростарт.
Зручна система управління трактором

Всього дві педалі - одна вперед і одна назад, забезпечують просте управління і зручне пересування навіть для користувачів без досвіду.
Великі пневмоколеса

Дуже великі 18-дюймові шини на ведучій осі забезпечують хороше зчеплення і швидкий рух по будь-якій поверхні і будь-якій місцевості.
Двох-ножова система

Двохножова система з високоякісними сталевими ножами забезпечує максимально продуктивний покіс - жодна травинка не піде від такої машини.
Приємне кермо

Форма керма і його покриття виконані з прицілом на зручність користувача - управління буде простим і плавним, зчеплення шкіри рук з кермом досить впевненим.
Наш магазин є офіційним дистриб'ютором техніки від виробника AL-KO, тому ми надаємо офіційну гарантію і сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну і після нього. На даний момент ми маємо в своєму розпорядженні більше 100 сервісними центрами по всій Україні, і ви можете звернутися в будь-який з них. Список послуг з адресами доступний тут.
Наші рекомендації: завдяки широкому асортименту комплектуючих садовий трактор Comfort 18-111.2 HDS є справжнім універсалом і може виконувати свою роботу як взимку, так і влітку. У зимовий час до передньої частини трактора можна прикріпити відвал для снігу. А такі комплектуючі, як садовий каток, Combi-причіп і розкидач добрив, стануть помічниками вашому трактору в самій різній роботі в літній час.
Оперативне відвантаження і доставка по Києву і передмістю в день замовлення. По Україні відправка Новою Поштою в день замовлення.
Комплектація:
- Газонокосарка
- Інструкція українською або російською мовами
- Упаковка для безпечного транспортування і зберігання
- Гарантійний талон
Країна походження бренду - Німеччина
| Виробник | AL-KO |
| Тип мінітрактора | Садовий трактор |
| Серія |
Comfort серія Якість для вимогливих клієнтів. Ідеальний вибір для середніх і великих садів - тому, що важливі зручність, гнучкість і оптимальний функціонал, що полегшує кожен рух |
| Рекомендована площа | до 6000 м2 |
| ДВИГУН | |
| Двигун | Бензиновий, 8,5 к.с., Briggs&Stratton 4175 Powerbuilt |
| Потужність двигуна мінітрактора | 12,9 л.с. |
| Легкий старт |
Ready Start / Quick Start Двигуни AL-KO Pro та Briggs&Stratton запускаються дуже швидко та просто, зявдяки вбудованій системі Ready Start/Quick Start |
| Електрозапуск |
Електрозапуск Високої ємності акумулятора достатньо, щоб виконати ~200 пусків (відповідає приблизно одному сезону косіння) |
| КОСИЛЬНА ДЕКА | |
| Функції газонокосарки |
3inONE Кошение, мульчирование и боковой выброс |
| Робоча ширина газонокосарки | 110 см (2 ножа) |
| Висота стрижки газону | 30-80 мм |
| Спосіб регулювання висоти стрижки | Централізована |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Самохідність |
Самохідність 1-ступеневий, без регулювання швидкості, колісний привід полегшує косіння, особливо на великих площах та схилах. Для швидкої та комфортної роботи |
| Мульчування |
Мульчування Травинки затягуються повітряним потоком у деку, подрібнюються та видуваються на газон як природне добриво |
| Бічний викид |
Бічний викид Швидке скошування великих площ |
| ТРАВОСБІРНИК | |
| Матеріал травосбірника | Відсутній |
| Ємність травосбірника | без травосбірника |
| КОРПУС | |
| Матеріал корпусу газонокосарки | Сталь + Пластик |
| Колеса: передні/задні | 15х6,0 / 18х8,5, на шарикоподшипниках |
| СЕРВІСНІ | |
| Ємність паливного баку | 8 литров |
| Об'єм масляного картера | 1,3 литра |
| Рекомендований тип оливи | 10W30 Купить |
| ЗАГАЛЬНІ | |
| Вага | 222 кг |
| Габарити товару (ДхШхВ) | 190 × 117 × 114 см |
| Країна бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Вид техніки | Трактор-газонокосарка |






